Články o hráči

Preview k zápasu
včera

Jihočechy čeká bitva v aréně Letců

V předehrávce 27.kola jedou žluto-modří do dalšího těžkého souboje, kde se představí už toto pondělí na ledě Letců. První vzájemný střet obou celků byl na programu začátkem sezóny, to hráči z hlavního města zavítali na zimní stadion Písku a nakonec vyhráli o dvě branky. Jak dopadne odveta v Praze? Úvodní vhazování je naplánováno na 18 hod.

Zápasy
včera

Králové srazili Slovan v prodloužení!

Kdo dorazil v sobotu 3. prosince na písecký zimák, nemohl litovat. Králové v otevřené partii válčili se čtvrtým týmem tabulky z Ústí nad Labem a nakonec se radují z cenných dvou bodů za výhru 2:1 v prodloužení. Skóre otevřel severočeský hokejový matador Roubík, ve třetí třetině srovnával Matiášek. V prodloužení rozhodl písecký útočník Lukáš Volf!

čt 1.12.2022

Do Písku přijede silný Slovan

Domácí, kteří jsou až dvanáctí přivítají v 22. kole čtvrté Ústí. Hosté jdou do tohoto střetu v roli jasného favorita. Zaskočí je Králové a ukončí tak jejich sérii výher? Nebo si soupeř připíše šesté vítězství v řadě? To vše se dozvíme již tuto sobotu. Úvodní vhazování je naplánované na 17 hod.