14.12.2022 Písek vs Mostečtí Lvi 5:4p 0 0 0 0 0
7.12.2022 Písek vs Klatovy 4:3 0 0 0 0 0
5.12.2022 Letňany vs Písek 3:0 0 0 0 0 0
3.12.2022 Písek vs Ústí nad Labem 2:1p 0 0 0 0 0

Články o hráči

Zápasy
st 23.11.2022

Duel plný vyloučení dopadl lépe pro Cheb

Utkání, na které budou chtít nejspíše všichni hráči a fanoušci zapomenout. Zápas, ve kterém padlo dohromady třiašedesát trestných minut skončilo vítězstvím Chebu 5:3. Jihočeši se rvali do posledních minut, ale nebylo jim shůry přáno. Za domácí pálily ostrými Pouzar, Macháček a Prášek.

Zápasy
pá 28.10.2022

Písek ve Vrchlabí bojoval, ale tentokrát to na body nestačilo

Písecké mužstvo se netradičně v pátek představilo ve Vrchlabí a na ledě papírového favorita byl až do poloviny třetí třetiny na dostřel jedné branky. Vrchlabská defenzíva se ale prolomit nenechala a Stadion zvítězil poměrem 5:2. Na listinu střelců se zapsali Volf a Pouzar. Utkání nedohrál smolař Jan Turek, který ve třetí třetině schytal ránu kotoučem do obličeje a odnesl si nepříjemné krvavé zranění.

Preview k zápasu
pá 7.10.2022

Písek se vrací domů. K Otavě přijedou Řisuty

V 17 hodin v sobotu 8. října startuje další zápas 2. hokejové ligy. Králové z Písku doma vyzvou celek Buldoků z Řisut, kteří odehrají pátý venkovní zápas v řadě kvůli pracím na vlastním zimním stadionu.