19.2.2022 Klatovy vs Písek 7:6p 0 0 0 0 0
16.2.2022 Havl. Brod vs Písek 6:4 0 0 0 0 0
12.2.2022 Písek vs Kobra Praha 5:3 0 0 0 0 0

Články o hráči

Zápasy
so 12.11.2022

Syrový výkon píseckých Králů napomohl Medvědům ke třem bodům

Dravost, důraz a týmový duch. To, co zdobilo píseckou hru v posledních týdnech se při sobotním duelu s Děčínem vypařilo. Písecká hra nemohla žádného fanouška nadchnout a velmi pomíjivý výkon skončil pro písecké mužstvo ještě poměrně dobře. Králové padli na domácí půdě 6:3 a posunuli se do spodní poloviny tabulky. Na listinu střelců se zapsali Matiášek, Hrakholski a junior Cháb.

Zápasy
st 2.11.2022

Nájezd Pirátů byl píseckými Krály úspěšně odražen!

To byl teda zápas! Utkání s favoritem utkání se ihned od samotného začátku nevyvíjel pro písecké hokejisty příznivě. Již po necelých pěti minutách totiž celek z Chomutova vedl 2:0. Králové ale ve druhé periodě zabrali, a dokonce se dostali i do jednobrankového vedení, které hájili až do druhé půlky třetí části. Pirátům se podařilo srovnat s Pískem krok a duel dospěl až do prodloužení, ve kterém se radovalo mužstvo z královského města. Na listinu střelců se zapsali Matiášek, Hrakholski, Volf a Radoš.

Preview k zápasu
pá 7.10.2022

Písek se vrací domů. K Otavě přijedou Řisuty

V 17 hodin v sobotu 8. října startuje další zápas 2. hokejové ligy. Králové z Písku doma vyzvou celek Buldoků z Řisut, kteří odehrají pátý venkovní zápas v řadě kvůli pracím na vlastním zimním stadionu.