Fotografie není přiložena

Marek Kadlec

brankář
Narozen
22.10.2002 (20 let)
Hůl
levá
Váha
-
Výška
-

Aktuální statistiky 2022/2023

nenalezeny žádné aktuální statistiky

Posledních 5 zápasů

nenalezeny žádné aktuální statistiky

Články o hráči


Mládežnický hokej
út 8.3.2022

Na písecké juniory čekají vyřazovací boje! Jak vůbec vypadá tým vedený trenérem Volfem?

Základní část čítající dvaačtyřicet zápasů je za námi a nyní se musí juniorské organizace připravit na play-off, které startuje již zítra. Písek opanoval skupinu Jih a vyzve silný tým z Brna – Techniku. Hraje se na tři vítězné zápasy. Osud toho prvního se začne psát zítra v 18:15.

Aktuální zprávy
út 6.2.2018

Do královského města míří podruhé Kolín

Pro hokejisty Písku už letošní sezóna pomalu končí, protože do konce základní části chybí jen pět kol. Se ziskem osmnácti bodů už nemají hráči šanci postoupit do dalších bojů. I tak budou chtít ještě bojovat a nedat Kozlům nic zadarmo. Kolín, který je momentálně na čtvrté příčce si bude chtít tuto pozici ubránit a získat do tabulky další cenné body. Kdo nakonec vyhraje, uvidíme již tuto středu od 18 hod, kdy je naplánováno úvodní buly.

Aktuální zprávy
so 30.9.2017

O první výhru se Písečtí porvou v Kolíně

V sobotu 30. září je na programu 5. kolo druholigové skupiny Střed, které písecký A-tým zavede na horký led kolínských kozlů. Středočeši se po čtyřech kolech krčí na předposlední příčce tabulky se třemi body, kde určitě nehodlají zůstat dlouho. Většina mladého píseckého kádru sbírá v dospělém hokeji zkušenosti, které v druholigových zápasech proti ostříleným borcům často schází. Utkání v Kolíně začíná krátce po 17. hodině.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy