21.9.2022 Písek vs Příbram 1:5 605500,00
27.10.2021 Havl. Brod vs Písek 5:4 605500,00
23.10.2021 Písek vs Kobra Praha 6:10 204400,00

Články o hráči

Rozhovory
včera

David Novák vychytal favorita: Kluci přede mnou hráli obětavě

Pro gólmana Davida Nováka byl zápas proti Ústí nad Labem trošku speciální. Na severu Čech strávil dorostenecká a juniorská léta a na svou mládežnickou štaci rád vzpomíná. V sobotu 3. prosince pak proti Slovanu vychytal dvoubodovou výhru 2:1 pro prodloužení. Své dojmy sdělil pár minut po zápase.

Preview k zápasu
včera

Jihočechy čeká bitva v aréně Letců

V předehrávce 27.kola jedou žluto-modří do dalšího těžkého souboje, kde se představí už toto pondělí na ledě Letců. První vzájemný střet obou celků byl na programu začátkem sezóny, to hráči z hlavního města zavítali na zimní stadion Písku a nakonec vyhráli o dvě branky. Jak dopadne odveta v Praze? Úvodní vhazování je naplánováno na 18 hod.

čt 1.12.2022

Do Písku přijede silný Slovan

Domácí, kteří jsou až dvanáctí přivítají v 22. kole čtvrté Ústí. Hosté jdou do tohoto střetu v roli jasného favorita. Zaskočí je Králové a ukončí tak jejich sérii výher? Nebo si soupeř připíše šesté vítězství v řadě? To vše se dozvíme již tuto sobotu. Úvodní vhazování je naplánované na 17 hod.