19.2.2022 Klatovy vs Písek 7:6p 2 1 3 0 0
16.2.2022 Havl. Brod vs Písek 6:4 0 2 2 0 0
12.2.2022 Písek vs Kobra Praha 5:3 1 0 1 0 0

Články o hráči

Zápasy
so 26.2.2022

Písek slaví záchranu! Králové nejdůležitější zápas v sezóně zlomili ve třetí třetině!

Poslední kolo základní části rozhodlo o tom, kdo se utká ve skupině o záchranu o další příslušnost ke druholigovému hokeji. Písek se v úvodu dostal do vedení, avšak posléze přišel trojnásobný úder Buldoků. Jihočeská družina ale zabrala a vybojovala vedení zpět. Králové zvítězili 7:4 a zůstávají ve třetí nejvyšší soutěži. Třemi góly se blýskl snajpr Čížek. Na střeleckou listinu se dále zapsali Hrakholski, Matějček, Sýbek a Dosek.

Aktuální zprávy
ne 20.2.2022

Lukáš Bednařík: Čtyři góly? Naposled v přípravce. Zápas jsme nezabalili

Ve 40. kole bral Písek bod na ledě Klatov, které válčí o účast v druholigovém play-off. V bláznivém zápase Písek o dva góly vedl, pak zase o tři prohrával, nakonec v posledních minutách a vteřinách vybojoval alespoň bod, když padl 7:6 v prodloužení. Zápas zhodnotil autor čtyř gólů - útočník Lukáš Bednařík.

Zápasy
so 19.2.2022

Písek vyválčil v Klatovech cenný bod!

Důležitý bod přivezou Králové z Klatov. Jihočeská družina sehrála se svým soupeřem velmi vyrovnanou partii, která došla až do prodloužení. Nastavený čas sedl lépe domácím, kteří ukořistili dva body. Písecké tažení táhl především Lukáš Bednařík, který nasázel čtyři góly a přidal jednu nahrávku. O dvě branky se postaral Martin Matějček.