Archiv

Rozhovory
út 5.8.2014

Hokejisté A-týmu vyjeli na led

Loňský vítěz základní části krajského přeboru odstartoval přípravu na ledě. Někteří hráči vyjeli na ledovou plochu již v minulém týdnu, v úterý se však poprvé kádr sešel v hojnějším počtu hráčů. Jádro zůstává prakticky stejné jako v minulém roce, několik staronových píseckých tváří by tým však mohlo vhodně doplnit.

ne 15.12.2013

Božetické plameny vydržely hořet jen třetinu zápasu

Krajská liga pokračovala svým 15. kolem - Písek se představil na zimním stadionu v Milevsku, kde své domácí zápasy hrají hokejisté Božetic. První třetina se pro favorita od Otavy nevyvíjela nejlépe, v osmé minutě dokonce o gól prohrával. Ve druhé dvacetiminutovce přišel zvrat a od třetí třetiny už na ledové ploše kralovalo jen jedno mužstvo. Tři body tak zaslouženě putují do Písku. Dvakrát se trefili Sýbek a Dvořák, po jednom gólu si připsali Gába, Jungbauer, Korous, Řehoř a Procházka.

Rozhovory
po 26.8.2013

Asistent Radek Volf po zápase v Příbrami

Hrstka skandujících příznivců Příbrami, návštěva hodná spíše tréninkovému charakteru a k vidění celkem osm branek. I takový byl premiérový přípravný duel, který započal zápasovou éru nového týmu píseckého hokeje. Jihočeši ke svému prvnímu souboji nevyrazili v kompletním složení, se svým úvodním soupeřem si však bez většího problému poradili. Bezprostředně po zápase promluvil k utkání asistent trenéra Radek Volf.

Aktuální zprávy
pá 23.8.2013

A-mužstvo chce tvořit kádr hlavně z kmenových hráčů a odchovanců

P í s e k - Trenéři Jindřich Setikovský a Radek Volf již odtajnili zbývající přátelské zápasy a také předběžnou podobu sestavy IHC Písek.

Mládežnický hokej - zápasy
út 2.10.2012

Junioři podlehli Třebíči i Žďáru nad Sázavou

Junioři IHC Písek odehráli další dvě utkání právě započatého ligové ročníku. Bohužel ani v jednom z víkendových zápasů si další body do tabulky nepřipsali.

út 18.10.2011

Juniorský tým zatím válí, z osmi zápasů padnul pouze jedenkrát

Juniorský výběr Písku odstartoval nový ročník až nad překvapení dobře. V osmi duelech pouze jedenkrát nebodoval, a to na ledě Velkých Popovic. Se stejným protivníkem se zatím svěřenci trenérů Hejla a Volfa přetahují o prvenství ve skupině.

ne 27.2.2011

Písecká juniorka vysoce podlehla Hradci Králové

P í s e k - 27. února odehrála písecká juniorka další zápas na vllastním ledě. Tentokrát proti ní stál celek z Hradce Králové, kterému podlehli vysoce 3:7. Nejlepším hráčem Písku byl tentokrát Václav Korous, který si připsal dva body za dvě asistence. Na straně hostů patřil mezi nejlepší Martin Knotek.

ne 23.1.2011

Písecká juniorka nezvládla zápas s Nymburkem

P í s e k - Písecká juniorka 23.1.2011 sehrála svůj druhý domácí zápas tohoto týdne. Nejprve v pátek porazili dlouholetého rivala z Tábora, a nyní prohrála s celkem z Nymburka 2:4. Mezi nejlepší písecké hráče tohoto utkání byli Václav Korous a Filip Vlček, každý si připsal jeden gól a jednu asistenci. Na straně Nymburka patřil k nejlepším brankář Lukáš Beneš.

so 14.11.2009

Dorostenci prohráli v Hradci Králové

Starší dorostenci odehráli v pátek další zápas. Tentokrát zavítali na led Hradce Králové. S tímto soupeřem se naši střetli letos dvakrát a v obou předchozích utkání prohráli, nejprve 8:1 a pak o sedm kol později na vlastním ledě 1:6. Písečtí se ze začátku drželi dobře, po první třetině svítilo na ukazateli skóre 2:1 pro domácí tým. Ve druhé části už východočeský celek odskočil na rozdíl tří branek, po dvou třetinách byl stav 5:2. V závěrečné části přidali domácí ještě dvě branky a tak všechny tři body zůstali v Hradci za výsledek 7:3. O branky Písku se postarali Volf, Korous a Paukner.

st 28.10.2009

Starší dorost nestačil na Jihlavu

Starší dorost dnes odehrál další zápas, tentokrát do Písku zamířili hráči Dukly Jihlavy. První vzájemný zápas skončil výsledkem 2:5 pro Duklu. Bohužel pro Písek se historie opakovala a stejným výsledkem jako v sedmém kole prohráli hráči od řeky Otavy na svém ledě. První třetinu ovládli hosté, kteří se trefili hned čtyřikrát, skóre otevřel Brychta, za tři minuty přidal druhou branku Štěpán. Do konce třetiny přidali dvě branky Tobola a druhou trefu zaznamenal Brychta. Druhá část byla podstatně lepší a domácí ji vyhráli 2:0 zásluhou Homoly a Andrlíka. Ovšem poslední slovo měli hosté, skóre uzavřel tři minuty před koncem zápasu Prokš.

so 24.1.2009

Dorostenci na Chomutov ani napodruhé nestačili

Dorostenci Písku v domacím utkání nestačili na celek Chomutova a prohráli na svém ledě 3:6. Hosté prakticky celé utkání drželi otěže zápasu ve svých rukou a v každé třetině nastříleli o branu více než Písečtí. Nejvíce branek přínesla úvodní třetina, ve které se Chomutovští trefili třikrát a Jihočeši zaznamenali o zásah méně. Za písecký tým byl v utkání nejvíce vidět Korous, který jednu ze tří branek domácích vstřelil a u jedné se podílel asistencí. Další utkání čeká dorostence Písku následující pátek a u Otavy se od 19ti hodin představí celek Mladé Boleslavi.

út 28.10.2008

Dorostenci zabrali a připisují si další tři body!

Písečtí dorostenci si připisují další vítězství! Výhra nad Pardubicemi se zrodila především v úvodní třetině, kdy Písečtí zaznamenali během tří minut, tři branky! Vedení Jihočechů ale hosté z Pardubic ve druhé třetině dokázali ztenčit a po trefách Hradeckého a Jetmara vedli domácí jenom o jedinou trefu. Písečtí ale zabrali a díky gólům Radosty a Korouse opět vedli o tři branky. Hosté už dokázali reágovat pouze gólem Hemského. Nic platná jim nebyla ani hra bez gólmana, a tak si dorostenci Písku připisují další tříbodový zisk. Následující domácí utkání čeká svěřence Mazance a Hejla 14. listopadu, kdy se v Písku představí kádr Vítkovic.

so 20.9.2008

Dorostenci poprvé berou všechny tři body!

Písečtí dorostenci za sebou mají první letošní zápas, ve kterém brali všechny tři body. V utkání s havířovskými Panthery přišla první branka v osmé minutě, když poslal písecké mužstvo do vedení Kopec. Na další branku se poměrně dlouho čekalo. Téměř v polovině utkání to byli ale zase Písečtí, kteří dokázali podruhé překonal Ritticha a zvýšit tak svůj náskok. Dramatický souboj definitivně rozhodnul necelé tři minuty před koncem Korous, jenž svým gólem pojistil vítězství Písku. HC Havířov Panthers, jenž v pátečním utkání dokázal získal skalp českobudějovického Mountfieldu, tak odjíždí z druhého zápasu jak bez bodu, tak bez vstřelené branky. „Perfektní výkon predvedl gólman Rauscher, který odchytal skvělý zápas," liboval si po výhře svého mužstva Milan Mazanec.

ne 27.1.2008

Benátky poraženy, euforie pokračuje!

Písečtí dorostenci oslavují další důležité vítězství. V utkání s Benátkami otevřel skóre zápasu ve třetí minutě Bernad, když zároveň využil přesilovou hru. Druhá branka přišla téměř až v polovině zápasu. Dvořák si v oslabení vyzkoušel samostatný nájezd, v kterém nedal Formánkovi sebemenší šanci. Také Benátky se brankově prosadili a po střele Šefla od modré snížily ve třetí třetině na 2:1. Definitivně uzavřel skóre v poslední minutě Korous, který zakončoval do prázdné branky. Poslední utkání odehráli v Písku budějovičtí pendlové Babka, Turek a Kolařík, kterým končí u Otavy hostování. Dorostence čeká další domácí utkání následující neděli, kdy od 16ti přivítají Kobru.

po 25.6.2007

Dorost: Trénujeme jako v extralize

Před posledním týdnem letní přípravy se aktuálně nachází tým dorostenců IHC Písek. Po trenéru Šrámkovi přišel letos k dorostu jako hlavní trenér Milan Mazanec, bývalý hráč i kouč mužů Písku, který v loňské sezóně působil u žákovských mužstev. Pracuje zatím sám, k ruce má pouze Jana Andrlíka, který se stará o kondiční stránku týmu, jehož soupiska nyní čítá 28 jmen. V článku přinášíme informace o dorostu z přípravy spolu se prozatímním seznamem letošních hráčů a přípravných zápasů dorostu.