Archiv

Preview k zápasu
pá 17.11.2023

Na zimní stadion k Otavě míří poslední Hronov

Po dvou venkovních bojích se v dalším kole představí Písek v domácím prostředí. Na led přijede Hronov. Oba týmy neprožívají zrovna skvělé období a nacházejí se v dolní části tabulky skupiny západ. Kdo uspěje a bude bodovat? Úvodní buly je naplánováno na 17 hod.

Aktuální zprávy
po 13.11.2023

A-tým mění hlavního trenéra

Novým trenérem A-týmu IHC Králové Písek se stává Milan Mazanec, někdejší hráčská ikona hokejového Písku. Před lety prošel lavičkami několika píseckých kategorií, aktuálně má za sebou řadu let trénování v Rakousku a Německu. Ať se daří, kouči!

Preview k zápasu
út 12.10.2021

Jihočeské derby je tady! Přetrhnou Králové šňůru šesti prohraných derby v řadě?

Utkání mezi Pískem a Táborem přinese vždy mnoho emocí, šarvátek a gólů a letos tomu rozhodně nebude jinak! V lepší výchozí pozici se nachází celek od Jordána, který po šesti odehraných kolech okupuje třetí příčku se ziskem dvanácti bodů. Písek má na kontě bodů sedm a nachází se na šestém místě v tabulce. Pro Tábor taktéž hovoří nabitá soupiska složená ze zkušených, ale také talentovaných borců. Jihočeské derby odstartuje ve středu v tradičních 18:00.

Aktuální zprávy
čt 25.1.2018

V Písku se konal Týden hokeje

Ve středu 24. ledna se na zimním stadionu v Písku konala náborová akce Týden hokeje, kterou pořádal Český svaz ledního hokeje ve spolupráci s klubem IHC Písek. Organizátoři napočítali 25 přihlášených dětí, které si pak na ledové ploše vyzkoušely různé bruslařské soutěže. Pro úplné začátečníky na bruslích samozřejmě nechyběla vyhrazená plocha pro výuku základů bruslení.

Preview k zápasu
st 11.1.2017

K dohrávce 24. kola jede Písek k rybníku Vajgar

Ve středu 11. ledna od 18 hodin je na programu dohrávka 24. kola 2. ligy mezi Pískem a jindřichohradeckým Vajgarem. Utkání se mělo hrát před koncem roku, ale kluby se nakonec dohodly na přeložení utkání. V pozici favorita do něj půjdou písečtí hokejisté, kteří ale stále hledají formu ze začátku sezony. Vajgar je od zahájení ročníku na posledním místě, v posledním kole však zaskočil předposlední David Servis a vyhrál.

Rozhovory
pá 15.7.2016

Připravovat na sezónu Jakuba Kováře pro mne byla čest, říká zakladatel píseckého kempu brankařů Václav Pipek

V těchto dnech v Písku vrcholí hokejový kemp určený pro brankáře nejrůznějších věkových kategorií. Týdenní tréninkovou jednotku vede písecký gólman Václav Pipek, kterému vypomáhají například Michael Panec či David Honzík, který byl v loňské sezóně vyhlášen nejlepším brankářem WSM ligy. Do středečního dne se při kempu před odletem do Ruska připravoval také odchovanec jihočeského klubu Jakub Kovář. Právě jemu Pipek letos pomáhal s předsezónní letní přípravou.

Aktuální zprávy
st 25.5.2016

Otevřený dopis Z. Šťastného hokejovému svazu

Písečtí junioři v minulé sezóně sportovní cestou suverénně vybojovali právo postupu do nejvyšší soutěže. Jenže kvůli přísným podmínkám hokejového svazu jim má zůstat pomyslná extraligová brána zavřená. Předseda klubu Zdeněk Šťastný po jednání s představiteli ČSLH odeslal na svaz 25. května otevřený dopis:

Mládežnický hokej
po 5.10.2015

Výsledky mládežnických kategorií minulého týdne

Písecká mládež je dlouhodobě na vysoké úrovni a v minulých letech velmi statečně vzdorovala daleko ambicióznějším týmům. Nyní jsou vlajkovou lodí junioři, kteří zažívají průlomovou sezonu, která ještě může skončit velkým překvapením.

Rozhovory
pá 12.6.2015

Zdeněk Šťastný: Chceme dát šanci hlavně odchovancům

Již to budou dva roky od doby, kdy otěže klubu převzalo nové vedení v čele se Zdeňkem Šťastným (na snímku). Ten byl nablízku svému týmu po celé dvouleté působení v krajské lize a nyní se těší na druhou ligu, kterou tým v loňské sezoně vybojoval. "Věřím, že se všichni na druhou ligu těší spolu s námi, a že se budeme opět z hokeje společně radovat," neskrývá radost z postupu do druhé ligy, která se zde hrála naposledy v roce 2010 (tehdy Písek postupoval do I.ligy – pozn. autora), předseda IHC.

Aktuální zprávy
po 11.5.2015

Představení realizačních týmů

Hokejový klub IHC Písek představuje složení realizačních týmů všech věkových kategorií svých mužstev.

Rozhovory
st 8.4.2015

Gólman Václav Pipek: Pro Písek vybojovala druhou ligu skvělá parta

Sedmadvacetiletý brankář Václav Pipek přišel v přípravě před sezonu z týmu Milevska a s Tomášem Kafkou utvořili kompaktní gólmanskou dvojici. Václav Pipek odchytal celé play-off, se svým parťákem Kafkou se pak vinou nemoci podělil o zápasovou porci v kvalifikaci. Po posledním vítězném kvalifikačním utkání s Lomnicí nad Popelkou poskytl brankář s bohatými druholigovými zkušenostmi klubovému webu rozhovor, kde zhodnotil uplynulý ročník a své působení v klubu.

Rozhovory
po 6.4.2015

Nejtěžší bylo finále s David Servisem, ohlíží se za postupovou cestou David Mazanec

P í s e k - Písek postoupil do druhé ligy. Ihned po utkání propukly bujaré oslavy a David Mazanec (na snímku) poskytl poslední rozhovor z kabiny A-týmu jako hráč: "Promítá se mi v hlavě, že ukončím kariéru", oznámil David Mazanec do mikrofonu.

Rozhovory
út 5.8.2014

Hokejisté A-týmu vyjeli na led

Loňský vítěz základní části krajského přeboru odstartoval přípravu na ledě. Někteří hráči vyjeli na ledovou plochu již v minulém týdnu, v úterý se však poprvé kádr sešel v hojnějším počtu hráčů. Jádro zůstává prakticky stejné jako v minulém roce, několik staronových píseckých tváří by tým však mohlo vhodně doplnit.

Tiskové zprávy
út 29.4.2014

Realizační týmy IHC pro sezonu 2014/2015

P í s e k - Nová sezona, spíše můžeme říci její letní příprava, je na spadnutí. Z toho vyplývá, že do této chvíle musí vedení klubu určit jednotlivým kategoriím a A-mužstvu své vůdce. S těmito informacemi nyní přicházíme a vy si můžete v článku přečíst, jak budou jednotlivé realizační týmy složeny.

Další stránky
123456>>

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy