Archiv

st 17.1.2024

Králové poprvé v sezóně přemohli Řisuty!

Brankové hody byly k vidění na zimním stadionu ve Slaném, kde Řisuty hrají své domácí zápasy. V první třetině se o dva góly postaral tým Králů, třetí a čtvrtý úder přišel zkraje druhé periody. Pak už ale střílelo přesně domácí mužstvo a Buldoci se dostali na rozdíl jedné branky a bylo zaděláno na pořádné drama, které rozlouskla třetí část. V té se hned třikrát prosadilo mužstvo do řeky Otavy, které tak stále drží sérii vítězství, která započala začátkem ledna na ledě Chebu. Na listinu střelců se postupně zapsali Vajner, Koupal, Marcilis, Pouzar, Hollar a dvakrát kapitán Volf. Dobrým znamením je rovněž návrat Tomáše Rouska a Vladimíra Hanuse do sestavy.

st 10.1.2024

Písek skolil dalšího favorita!

Jihočeši v novém roce ožili a po fantastické výhře nad Děčínem si svěřenci kouče Mazance připisují další tři body! Vypjatý mač proti Příbrami byl vyrovnaný až do samotného závěru, avšak skvělý výkon týmu podpořen brankářem Dvořákem vynesl těsné jednobrankové vítězství. Na střeleckou listinu se postupně zapsali Matiášek, Pouzar, Volf a obránce Radoš.

so 9.12.2023

Králové v Benátkách nepropadli, ale body nemají

Střelecká převaha a zahozené šance. Tak by se dal v kostce zhodnotit sobotní zápas Písku v Benátkách nad Jizerou. Vyrovnaný duel rozhodla produktivita domácích, ve které měli nad Jihočechy navrch. Za IHC se trefili Yahor Hrakholski a Jaroslav Pouzar.

Aktuální zprávy
ne 15.10.2023

Třetí třetina nám nevyšla, říká autor gólu Jaroslav Pouzar

Útočník Jaroslav Pouzar mladší dal v zápase s Benátkami důležitý gól, ale jeho týmu to na body nestačilo. Polovinu zápasu měl Písek více ze hry, ale slepené góly soupeře mu vzaly vítr z plachet. Rychle inkasovaný gól ve třetí třetině už Králové dorovnat nedokázali. Písek prohrál 3:5. Jaroslav Pouzar utkání zhodnotil pro klubovou redakci.

so 14.10.2023

Generálka před derby nevyšla, Benátky přestřílely Krále

Jihočeši si připisují do ligové tabulky další porážku, když na domácí půdě nestačili na Benátky nad Jizerou. Do třetí třetiny se sice šlo za nerozhodného stavu, ale zkušenost a klid v zakončení na straně Benátek byla znát. Na střeleckou listinu se zapsali Koupal, Hollar a Pouzar.

st 4.10.2023

Písek v Mostě ani tentokrát neuspěl

Po dvou domácích duelech nastal čas na cestování. Los zavanul svěřence kouče Trummera do Mostu, kde Králové loni bojovali v předkole play-off. V loňské sezóně uspěl právě celek z Mostu a jinak tomu nebylo ani dnes. Lvi si dokráčeli pro solidní vítězství 5:1, z čehož dvě branky padly v oslabení. Jedinou trefu Písku vstřelil Jaroslav Pouzar. První minuty ve druhé lize odchytal Svoboda.

út 1.8.2023

Nová jména i odchody. Králové začali přípravu na ledě

V pondělí 31. července začal druhou fázi přípravy i druholigový tým IHC Králové Písek. Svěřenci trenérů Jana Trummera a Radka Volfa. Tým má naplánovaných sedm přípravných zápasů – ten první hned 10. srpna v Příbrami.

so 18.2.2023

Šlágr kola pro Písek!

Velmi důležitá výhra! Králové ve vypjatém souboji přehráli lídra nadstavbové skupiny B a dokráčeli si pro výhru v prodloužení! Napínavou přestřelku rozhodl mladík Jaroslav Pouzar, který rozhodl o tom, že dva body poputují k řece Otavě.

čt 16.2.2023

Středeční večer v jasné režii píseckých Králů

Písek doma vlétl na hosty z Chebu a došel si pro vysokou výhru 9:1. Yahor Hrakholski, Lukáš Volf a Lukáš Pavlát mají po dvou gólech, další trefy přidali Jaroslav Pouzar, Pavel Chocholoušek a Jan Březina. V zápase padly hned čtyři trsty do konce utkání za bitky.

so 4.2.2023

Mrzí nás, že jsme nezvládli vyrovnat, říká útočník Jaroslav Pouzar

Zápas s Děčínem okomentoval autor přesilovkové branky na 1:2 Jaroslav POUZAR. Proč Králové znovu na Medvědy nestačili? Co chybělo k vyrovnání zápasu? I na to pdovídal pro klubovou redakci.

so 4.2.2023

Téměř pět stovek diváků devátou výhru v řadě nevidělo

Bitva jako řemen se odehrála na píseckém zimním stadionu. Králové prohrávali po dvou třetinách 2:0, ale v závěrečné části se hned v úvodu dostali na dostřel. Dvoubrankové vedení si vzali Medvědi zpět, ale minutku a půl před koncem se Písek opět dostal na rozdíl jedné branky. Hra bez brankáře ale domácím štěstí nepřinesla a krásná vítězná série tak skončila. Prosadili se Pouzar a Hanus.

st 23.11.2022

Duel plný vyloučení dopadl lépe pro Cheb

Utkání, na které budou chtít nejspíše všichni hráči a fanoušci zapomenout. Zápas, ve kterém padlo dohromady třiašedesát trestných minut skončilo vítězstvím Chebu 5:3. Jihočeši se rvali do posledních minut, ale nebylo jim shůry přáno. Za domácí pálily ostrými Pouzar, Macháček a Prášek.

pá 28.10.2022

Písek ve Vrchlabí bojoval, ale tentokrát to na body nestačilo

Písecké mužstvo se netradičně v pátek představilo ve Vrchlabí a na ledě papírového favorita byl až do poloviny třetí třetiny na dostřel jedné branky. Vrchlabská defenzíva se ale prolomit nenechala a Stadion zvítězil poměrem 5:2. Na listinu střelců se zapsali Volf a Pouzar. Utkání nedohrál smolař Jan Turek, který ve třetí třetině schytal ránu kotoučem do obličeje a odnesl si nepříjemné krvavé zranění.

Preview k zápasu
pá 7.10.2022

Písek se vrací domů. K Otavě přijedou Řisuty

V 17 hodin v sobotu 8. října startuje další zápas 2. hokejové ligy. Králové z Písku doma vyzvou celek Buldoků z Řisut, kteří odehrají pátý venkovní zápas v řadě kvůli pracím na vlastním zimním stadionu.

pá 30.9.2022

Písecké hokejisty čeká první konfrontace s bývalým týmem Chance ligy!

Kolotoč druholigových zápasů pokračuje a na programu je čtvrté kolo třetí nejvyšší české soutěže. Písecká výprava vyrazí bojovat o první body do Benátek nad Jizerou. Bývalý prvoligový klub drží sedmou příčku s pětibodovým ziskem. Utkání startuje v sobotu v Benátkách v netradičních 14:30.