12.2.2022 Písek vs Kobra Praha 5:3 2 1 3 0 0

Oblíbené jídlo a pití : lívance a Sprite
Záliby : hokej, fotbal, jízda na kole, kreslení, tenis

Info z kabiny: Jak bude vypadat kádr A-týmu?

Druholigový tým Králů vstoupil do první fáze letní přípravy a postupně odkrývá jména. V tomto článku je postupně doplňujeme aktulizujem podobu kádru.

ne 10.9.2023

Boj s Pasovem vítězný pro Krále! V úterý vyzvou doma Příbram

Nedělní podvečer nabídl na píseckém zimním stadionu svižný a důrazný hokej. A hlavně vítěznou radost pro tým Králů z Písku. Ti s německým soupeřem, v jehož dresu řádí expísecký útočník Jaku Čížek, dvakrát prohrávali. Obratem ve druhé třetině se po gólech Filipa Picky a Václava Brože dostali do vedení. Ve třetí třetině Pasov srovnal, Yahor Hrakholski v přesilovce vrátil Písku vedení, ale černí jestřábi z Pasova znovu vyrovnali na 4:4. V prodloužení uspěl důrazný Jan Radoš.

Preview k zápasu
út 8.11.2022

Králové míří do hlavního města! Přivezou si odtud nějaké body?

Po sobotním úspěchu s Jabloncem musejí hokejisté reprezentující město Písek opět do práce. Ve středu je totiž čeká venkovní konfrontace s pražskou Kobrou, která je tabulkovým sousedem Králů. Bitva o druholigové body začne na Braníku v 18:00.