Archiv

Aktuální zprávy
po 10.9.2012

První hokejová liga opět otevírá své brány,
k Otavě se ve středu chystá Most

Písek – Připravit, pozor… start! Na píseckém zimní stadionu se ve středu poprvé rozhrne opona nového ročníku první hokejové ligy. Domácí mužstvo si to v premiérové bitvě o mistrovské body rozdá s celkem Mostu.

Aktuální zprávy
so 1.9.2012

Aktuální zprávy z přípravy prvoligového týmu

Písek – V tvořícím se kádru píseckého prvoligového týmu bylo v minulých dnech poměrně živo, a to především na poli „partnerských“ přesunů.

Aktuální zprávy
po 23.7.2012

Hráči A-mužstva Písku už se prohánějí po ledě

Písek – Je krátce po tři čtvrtě na deset a ze šatny prvoligových hokejistů Písku se trousí k ledu první nedočkavci. Jen o pár minut později zazní útrobami zimního stadionu úvodní hvizd píšťalky trenéra Josefa Řeháčka a pestrobarevná družina se dá do práce…

Aktuální zprávy
pá 8.6.2012

Písečtí na trávníku řádí – padla desítka!

Střelecká forma prvoligových hokejistů Písku kulminuje – tentokrát dohnali výši svého triumfu do dvouciferné podoby.

Aktuální zprávy
pá 25.5.2012

Další exhibice na trávníku

Písecká hokejová družina má za sebou další úspěšné vystoupení na fotbalovém poli.

Aktuální zprávy
so 12.5.2012

Písečtí hokejisté obdarovali fotbalisty Putimi půltuctem

Na kontě prvoligových hokejistů IHC Písek přistálo ve čtvrtek první cenné vítězství, Ve fotbalovém utkání na hřišti Putimi získali bez větších komplikací skalp lídra IV. třídy Písecka.

Tiskové zprávy
po 30.4.2012

Písečtí hokejisté už si začali plnit program letní přípravy!

S posledním dubnovým dnem se rozevřela opona nové hokejové sezony v prvoligovém Písku. Mužstvo IHC do ní vstoupilo pod vedením pozměněného trenérského tandemu. Hlavní kouč Josef Řeháček, který se zdárně chopil otěží týmu v průběhu předchozího ročníku, bude nově spolupracovat s Jiřím Kudrnou. Ještě v uplynulé sezoně aktivní člen prvoligového kádru nahradí na pozici asistenta Radka Bělohlava, jenž zamířil k extraligovému Mountfieldu. Novopečený kouč zároveň stane u kormidla písecké ligové juniorky.

Preview k zápasu
st 29.2.2012

Zkrotí písečtí hokejisté Medvědy od Berounky?

Hokejisté píseckého IHC Komterm si to ve středu namíří k dalšímu střetnutí prvoligové skupiny play-out. Cílem jejich cesty se stane hájemství Berounských Medvědů.

Aktuální zprávy
so 18.2.2012

Hokejový most Benátky - Písek

Konečný výsledek Benátky - Písek 2:1.

Preview k zápasu
út 14.2.2012

Souboj o vyřazovací část pokračuje s Draky

Písečtí hokejisté si dvěma neúspěšnými zápasy zkomplikovali cestu do play-off. Jihočeši budou mít možnost tuto část sezony přiblížit v zápase proti Šumperku. Úvodní buly je v KOMTERM aréně naplánováno na 18. hodinu. Foto: hokejsumperk2003.cz.

Zápasy
so 11.2.2012

Písečtí si komplikují boj o osmičku, s Třebíčí prohráli o gól

Po prohře v Litoměřicích svěřenci trenéra Řeháčka nestačili doma na celek Třebíče. Hráči Písku sice svého soupeře výrazně přestříleli, hosté ale u Otavy dokázali zvítězit. Jedinou branku domácích zaznamenal David Nedorost.

Aktuální zprávy
st 8.2.2012

Hokejový most Litoměřice - Písek

Písek v Litoměřicích prohrál o gól.

Aktuální zprávy
st 1.2.2012

Hokejový most Jihlava - Písek

Stav utkání Jihlava - Písek konečný výsledek 4:0.

Preview k zápasu
út 31.1.2012

Písecké čeká těžká prověrka - Dukla Jihlava

Písečtí hokejisté budou mít možnost dalšího zisku bodů již tuto středu, utkání to ale nebude jednoduché. Dukla Jihlava se tradičně drží v horních patrech prvoligové tabulky. Navíc jsme v této sezoně, proti tomuto soupeři neuhráli ani jeden bod. Úvodní buly je naplánováno na 17:30.

Preview k zápasu
pá 27.1.2012

Prodlouží písečtí hokejisté vítěznou šňůru?

Naši hokejisté prožívají dobré časy. Čtyři výhry v řadě proti soupeřům, jako je Ústí nad Labem, Olomouc, či Hradec Králové jsou úctyhodné. A může být ještě lépe, když v sobotu u Otavy získáme další body. Píseckým se tentokrát do cesty postaví Beroun.

Další stránky
123456>>

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy