Archiv

Preview k zápasu
pá 20.1.2023

Na zimní stadion v Písku přijede poslední Hronov

Domácí áčko čeká v 3. kole další soupeř, na kluziště k Otavě přijede Hronov. S ním už žluto-modří hráli v letošní sezóně dva boje, v obou byl úspěšnější tým z královského města. Jaký výsledek přinese sobotní souboj? Úvodní buly je plánováno na 17 hod.

Zápasy
so 14.1.2023

Králové v Jablonci přidali třetí výhru v řadě. Závěr byl nervózní

Dvě třetiny to byl soustředěný výkon, který nás směroval k zasloužené výhře. Pak jsme si ale zvládli zápas zkomplikovat a vlastními chybami vrátili Vlky do hry. Nakonec jsme vítězný vstup do nadstavby uhájili! Trefili se Jan RADOŠ, Lukáš VOLF, Martin KOUPAL, Jan MATIÁŠEK a Jan BŘEZINA. Písek vyhrál 5:3.

pá 13.1.2023

Začíná nadstavba: Písek jede po týdnu znovu do vlčího doupěte

V sobotu 14. ledna startuje druholigová nadstavba. Písek obsadil po základní části deváté místo a skončil jen tři body pod první osmičkou, která zaručuje play-off. V nadstavbové skupině B, kde se dvoukolově každý s každým utká o pořadí ve druhé osmičce, mohou Králové zabojovat o jedno ze dvou míst v předkole play-off.

út 10.1.2023

Třicáté kolo klepe na dveře, Králové vyzvou Kobru

Základní část utekla jako voda a naše hokejisty čeká poslední zápas na domácí půdě. Na něj přijede ve středečním podvečeru celek z hlavního města, který bude v roli favorita. První vzájemný duel dopadl lépe pro Kobru. Jak dopadne odveta? Úvodní buly je plánováno na 18 hod.

pá 6.1.2023

Králové se střetnou znovu s Vlky, kdo v odvetě uspěje?

V 29. kole odcestují naši hokejisté na další boj o body, tentokrát je v sobotním podvečeru přivítá na svém stadionu Jablonec. Ten se drží na čtrnácté pozici, Králové jsou jedenáctí. V prvním vzájemném utkání bral body Písek, který u Otavy vyhrál o čtyři branky. Úvodní buly je plánováno na 18 hod.

po 2.1.2023

Králové jedou na led Chomutova

Písecké áčko čeká první zápas v Novém roce, kdy je ve své aréně vyzvou Piráti. Oba týmy na sebe narazily v jednom kole, kdy po vyrovnané bitvě se radoval Písek v prodloužení. Jak dopadne středeční odveta? Úvodní buly je naplánováno na 18 hod.

čt 1.12.2022

Do Písku přijede silný Slovan

Domácí, kteří jsou až dvanáctí přivítají v 22. kole čtvrté Ústí. Hosté jdou do tohoto střetu v roli jasného favorita. Zaskočí je Králové a ukončí tak jejich sérii výher? Nebo si soupeř připíše šesté vítězství v řadě? To vše se dozvíme již tuto sobotu. Úvodní vhazování je naplánované na 17 hod.

čt 10.11.2022

Na zimní stadion Králů míří Děčín

V druhé listopadové sobotě se v královském městě představí hokejisté z dalekého Děčína. Oba týmy se už setkaly začátkem letošního roku, kdy písečtí nestačili na soupeře a prohráli rozdílem pěti branek. Bude se tento scénář opakovat i u Otavy? Úvodní buly je plánováno na 17 hod.

út 8.11.2022

Králové míří do hlavního města! Přivezou si odtud nějaké body?

Po sobotním úspěchu s Jabloncem musejí hokejisté reprezentující město Písek opět do práce. Ve středu je totiž čeká venkovní konfrontace s pražskou Kobrou, která je tabulkovým sousedem Králů. Bitva o druholigové body začne na Braníku v 18:00.

čt 3.11.2022

Pod Písecké hory míří smečka Vlků z Jablonce

Zpátky do práce. Po středeční euforii je třeba znovu obléct hokejové montérky a poctivě zabojovat o další důležité body do druholigové tabulky. Ukořistit je totiž chtějí i Vlci z Jablonce nad Nisou. Sobotní zápas začíná v 17 hodin.

Aktuální zprávy
út 6.2.2018

Do královského města míří podruhé Kolín

Pro hokejisty Písku už letošní sezóna pomalu končí, protože do konce základní části chybí jen pět kol. Se ziskem osmnácti bodů už nemají hráči šanci postoupit do dalších bojů. I tak budou chtít ještě bojovat a nedat Kozlům nic zadarmo. Kolín, který je momentálně na čtvrté příčce si bude chtít tuto pozici ubránit a získat do tabulky další cenné body. Kdo nakonec vyhraje, uvidíme již tuto středu od 18 hod, kdy je naplánováno úvodní buly.

Zápasy
so 27.1.2018

Tentokrát už s gólem, ale opět bez bodů. Derby znovu opanovali Táborští

V rámci sobotního utkání u Jordánu k žádnému překvapení nedošlo, táborští hokejisté opanovali i čtvrtý vzájemný duel v probíhající sezoně. Písečtí se nepopasovali již se samotným vstupem do zápasu, první puk ze své sítě totiž lovili už po necelých dvou minutách hry. Ovšem aby demonstrovali, že svou zkoušku ohněm berou skutečně vážně, přidali kohouti zhruba na přelomu úvodního dějství pro jistotu ještě jeden přesný zásah, jímž tak už skutečně položili solidní základ svému pomalu se rýsujícímu vítězství. Na rozdíl od první dvacetiminutovky, během níž svůj tým náležitě připomněli svou nebezpečnou akcí alespoň Ciboch s Urbancem, se hráči IHC v průběhu prostřední třetiny k ničemu pořádnému nedostali. Ve vyloučeními prošpikované periodě naopak sami znovu inkasovali, když nedokázali zabránit táborské přesilovkové kombinaci podpořené příhodným odrazem kotouče. Stav celého klání úspěšně snížili až ve 48. minutě, kdy svou individuální akci od modré čáry zdárně přetavil v gól Josef Vlk, který se tak zároveň stal vůbec prvním píseckým střelcem, jemuž se letos podařilo se proti Táborským prosadit. U jedné branky ale svěřenci trenéra Míky posléze i zůstali: v závěru střetnutí sice pomýšleli na vykřesání naděje odvoláním brankáře a následnou hrou v šesti, poslední minuty však museli ke své velké nelibosti sehrát na úkor dalšího inkasovaného trestu opět ve čtyřech, skóre tudíž svou podobu 3:1 více nezměnilo. Hochy od Otavy paradoxně srazily především novopečené táborské posily - Ondřej Šulek a Jakub Doktor, kteří měli prsty ve všech třech trefách domácího výběru.

Zápasy
st 17.1.2018

Bitvu v Kolíně rozhodl jediný gól Vlka. Písek má tři body

Přes šest stovek diváků v kolínské hokejové hale sledovalo možná trochu nudnou dohrávku utkání, které se mělo původně odehrát ještě před Novým rokem. Přeložený zápas překvapivě vyhrál Písek, který rozhodl o tříbodovém zisku jedinou trefou na konci první třetiny. Na konci brejkové akce stál útočník Josef Vlk. Písek tak veze ze středních Čech výhru, kterou přerušil sérii devíti proher.

út 5.12.2017

Písečtí zkusí zaskočit favorizovaná Žihadla

Hokejisté z královského města ve středu odcestují k dalšímu souboji, ve kterém se poperou o další body s Moravskými Budějovicemi. Žihadla jsou na tom po osmnácti kolech podstatně lépe. Vyhřívají se ve středu tabulky s osma-dvaceti body a jsou o bod za Kolínem. Jihočechům se od začátku sezóny příliš nedaří a nemohou najít cestu k dlouhodobějším výsledkům a zisku bodů. Se silnějšími soupeři se snaží v zápasech dlouho držet krok, ale v koncovce to většinou soupeři dokáží vyhrát.

pá 1.12.2017

Těžký test v Kotlině. Zaskočí Písek favorita?

Jen tři prohry doposud zaznamenali na svém kontě hokejisté Havlíčkova Brodu. Aspirant na postup by nerad dopustil překvapení také v sobotním utkání 2. ligy, kdy na svém ledě přivítá hokejisty IHC Písek, kteří jedou do Kotliny s cílem hodně potrápit velkého favorita a pokusit se ho obrat o body. Utkání na Vysočině začíná v sobotu 2. prosince od 17 hodin.