Archiv

Aktuální zprávy
ne 2.12.2012

V náročném prvoligovém programu pokračuje mužstvo Písku na litoměřickém ledě

Písek – Netradičně už v pondělí se písečtí hokejisté vypraví ke svému dalšímu prvoligovému vystoupení. Cílem jejich výpravy se stane litoměřická Kalich aréna.

út 23.10.2012

K Otavě míří litoměřický záložní tým Sparty, zvládnou Písečtí svůj těžký úkol?

Písek – Písečtí prvoligoví hokejisté ve středu narukují do další ostré sezonní bitvy. V utkání patnáctého kola hostí od 18 hodin soupeře z Litoměřic.

Preview k zápasu
so 17.3.2012

Písecké čeká poslední venkovní zápas v této sezoně

Oba dnešní soupeři mají jisté, že se baráži vyhnou. Písek a Litoměřice od sebe dělí pouhé dva body. Souboj o druhou příčku ve skupině "O baráž" začíná v 17. hodin.

po 12.3.2012

K dalšímu utkání "O baráž" za Draky

Písku zbývá odehrát čtyři zápasy do konce letošní sezony. Jedním z duelů bude utkání proti Šumperku. Úvodní buly bude vhozeno v 18:00. Připraven bude také tradiční online přenos.

so 10.3.2012

Písečtí odehrají poslední zápas s Mostem

Utkání desátého kola mezi Pískem a Mostem bylo předehráno (Písek si odvezl z Mostu všechny body, za výhru 4:2). Dnes tak Jihočeši nastoupí proti tomuto soupeři naposledy v této sezoně. Zápas začíná v 17:30.

Rozhovory
pá 9.3.2012

Dušan Žovinec: Motivaci mám pořád, každý zápas je pro mne dobrá zkušenost

Hokejisté píseckého IHC Komterm mají za sebou už pět zápasů v prvoligovém play-out. V tom zatím posledním vyšli poprvé bodově naprázdno, když podlehli domácí Kadani gólem z předposlední minuty 3:4. Smutný z porážky pochopitelně opouštěl útroby kadaňského stadionku také obránce hostujícího týmu Dušan Žovinec. Teprve devatenáctiletý mladík z líhně pražské Sparty se během svého působení u Otavy vypracoval v pevnou součást písecké defenzívy. V utkáních play-out se navíc stihl zařadit mezi ofenzivní tahouny nepříliš produktivního týmu, když si ve čtyřech utkáních připsal stejný počet bodů za dva vstřelené góly a dvě asistence.

po 5.3.2012

Písek se po výhře nad Mostem posunul do čela tabulky "O baráž"

I když lépe začali Severočeši, kteří si do 25. minuty vypracovali dvoubrankový náskok. To však bylo ze strany Mostu vše a o góly se starali hosté. Ještě do konce druhé třetiny srovnali stav Žovinec a Dvořák. O vítěznou branku se postaral Knotek a výhru ještě zpečetil Luňák. Písek si tedy odváží z Mostu všechny body, za výhru 4:2.

út 14.2.2012

Souboj o vyřazovací část pokračuje s Draky

Písečtí hokejisté si dvěma neúspěšnými zápasy zkomplikovali cestu do play-off. Jihočeši budou mít možnost tuto část sezony přiblížit v zápase proti Šumperku. Úvodní buly je v KOMTERM aréně naplánováno na 18. hodinu. Foto: hokejsumperk2003.cz.

st 8.2.2012

Hokejový most Litoměřice - Písek

Písek v Litoměřicích prohrál o gól.

st 1.2.2012

Hokejový most Jihlava - Písek

Stav utkání Jihlava - Písek konečný výsledek 4:0.

út 31.1.2012

Písecké čeká těžká prověrka - Dukla Jihlava

Písečtí hokejisté budou mít možnost dalšího zisku bodů již tuto středu, utkání to ale nebude jednoduché. Dukla Jihlava se tradičně drží v horních patrech prvoligové tabulky. Navíc jsme v této sezoně, proti tomuto soupeři neuhráli ani jeden bod. Úvodní buly je naplánováno na 17:30.

pá 27.1.2012

Prodlouží písečtí hokejisté vítěznou šňůru?

Naši hokejisté prožívají dobré časy. Čtyři výhry v řadě proti soupeřům, jako je Ústí nad Labem, Olomouc, či Hradec Králové jsou úctyhodné. A může být ještě lépe, když v sobotu u Otavy získáme další body. Píseckým se tentokrát do cesty postaví Beroun.

st 25.1.2012

Hokejový most Olomouc - Písek

Písek vyhrál v Olomouci 3:2! Čtvrtá výhra v řadě!

ne 22.1.2012

K Otavě má namířeno Hradec Králové

Pouze jediný den odpočinku mají k dispozici hokejisté první ligy. Písecké čeká po úspěchu z Mostu domácí duel, proti Hradeckým. Podaří se Jihočechům upevnit osmou, postupovou příčku, před pronásledovateli? Úvodní buly je naplánováno na 18. hodinu.