Fotografie není přiložena

Filip Miňha

obránce
24
Narozen
3.9.1990 (20 let)
Hůl
levá
Váha
85 kg
Výška
187 cm

Aktuální statistiky

nenalezeny žádné aktuální statistiky

Posledních 5 zápasů

nenalezeny žádné aktuální statistiky

Podrobnosti

Statistiky

Sezóna Klub                Z G A B TM
2005-06 IHC Písek - dor. (LD)       32 1 3 4  0
    IHC Písek - 9.tř.         24 0 5 5  8
2006-07 IHC Písek - dor. (LD)       28 2 4 6 64

Články o hráči


Mládežnický hokej - zápasy
so 17.3.2007

Není to ani překvapení ani zklamání!

Nepříliš dobrá letní příprava a pak velmi těžké rozlosování na začátku sezóny. Poté, co Písečtí mladíci vyjeli na led, vyvíjela se přípravná utkání "relativně" dobře - jejich výsledky napovídaly, že by pro dorostence mohl být letošní ročník celkem úspěšný. Se svým trenérem Václavem Šrámkem a jeho asistenty, kterými byli v průběhu sezóny jak Vokurka, tak Slabý a nynější hráč "A" mužstva Filipi, bohužel neskončili tam, kde by si všichni přáli. Podle slov hlavního trenéra Šrámka však není osmá příčka v tabulce zase takovým neštěstím - "My jsme sehráli spoustu vyrovnaných zápasů, asi tohle mužstvo mělo na víc, ale chyběla nám zkušenost a týmová pohoda."

Mládežnický hokej - zápasy
čt 18.1.2007

Dorostenci jedou na led vedoucího Vajgaru!

Velmi těžkého soupeře mají písečtí dorostenci na své cestě ligou. V pátek je čeká první tým tabulky – Vajgar Jindřichův Hradec. Písečtí však nejsou v zápase úplným outsiderem, vždyť jejich poslední výsledky dokazují, že špatný start do ligy byla velká náhoda. Karel Slabý vystřídal nyní aktivního hokejistu Filipiho a spolu s Václavem Šrámkem slavil minulý týden dvě výhry – 4:3 nad Nymburkem a 7:0 proti poslední Příbrami. V článku hovoří zkušený kouč o svých nových svěřencích. V pátek rovněž hrají junioři – od 19,00 přivítají na domácím ledě Klatovy!

Zápasy
pá 3.11.2006

Tři body nejsou dorostu přány...

Poprvé v pátek se na domácím ledě představili písečtí dorostenci. Přivítali druhý celek tabulky - pražskou Hvězdu. Ta dlouho tahala za kratší konec provazu, Písek jí nadělil v každé třetině po gólu a protože i poctivě bránil, do závěrečných pěti minut vstupoval s dvoubrankovým vedením. Při vyloučení Durčáka a Mečíře však padl první a při power play druhý a vyrovnávací gól hostů. K utkání se vrací trenér Václav Šrámek.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy