Články o hráči

Tiskové zprávy
út 29.4.2014

Realizační týmy IHC pro sezonu 2014/2015

P í s e k - Nová sezona, spíše můžeme říci její letní příprava, je na spadnutí. Z toho vyplývá, že do této chvíle musí vedení klubu určit jednotlivým kategoriím a A-mužstvu své vůdce. S těmito informacemi nyní přicházíme a vy si můžete v článku přečíst, jak budou jednotlivé realizační týmy složeny.

pá 12.2.2010

Parádních devět minut ve druhé části rozhodlo o výhře píseckých juniorů

Písecká juniorka má za sebou další úspěšné utkání. Z pátečního zápasu odjeli domů s prázdnou hráči Velkých Popovic. Úvodní třetina se našim nepodařila a prohráli 2:0. Druhá třetina byla z říše snů. Svěřenci trenéra Karla Slabého dokázali v rozmezí devíti minut vstřelit pět gólů! Vše odstartoval první brankou Písku v utkání Křišťan. Výbornou část hry Durčák zakončoval již na 5:2. Ve třetí třetině junioři od řeky Otavy svůj náskok ještě o jednu branku navýšili. Písek porazil Velké Popovice 8:5. Velice povedené utkání prožil Jakub Bernad, který dokázal jednu branku vsítit a u třech gólů se podílel asistencí.

ne 27.9.2009

Písecká juniorka se v prvním domácím utkání nemýlila

P í s e k - Písecká juniorka se konečně dostala po dvou kolech venku domů. V prvním kole prohrála vysoce 4:0 a ve druhém naopak vysoce vyhrála 9:2. Dnes potvrdila minulou výhru a opět vysoce vyhrála. Nyní 12:2. Po první třetině již bylo jasné kdo zvítězí, protože si juniorka vybudovala pěti gólový náskok. Nejproduktivnějším hráčem byl písecký útočník Jindřich Durčák, který dvakrát skóroval a dvakrát přihrával.