Fotografie není přiložena

Ondřej Kuncl

brankář
2
Narozen
- ()
Hůl
-
Váha
-
Výška
-

Aktuální statistiky

nenalezeny žádné aktuální statistiky

Posledních 5 zápasů

nenalezeny žádné aktuální statistiky

Články o hráči


Preview k zápasu
st 2.12.2015

Písek jede bojovat do Klášterce nad Ohří

V 19. kole západní druholigové skupiny se střetnou týmy, které v posledních kolech nemají zrovna oslnivou formu. Klášterec nad Ohří měl výborný vstup do soutěže a po třech výhrách v řadě okupoval první polovinu tabulky. Pak ale přišel strmý pád a od konce září Severočeši vyhráli jen dvakrát. Staronový nováček soutěže z Písku stále drží střed tabulky, ale v posledních utkáních se trápí hlavně v koncovce.

Preview k zápasu
čt 15.9.2011

O první body se písečtí hokejisté poperou s Mostem

Písecké hokejisty čeká první domácí zápas v nové sezoně. Mosteckým máme co vracet. Severočeši nás totiž v loňském ročníku, v baráži dvakrát porazili (7:3 a 2:3) Jak se povede odveta za baráž? Získají písečtí hráči první body? Odpovědi na tyto otázky se dozvíme v sobotu. Úvodní buly bude vhozeno v 17:30. A ještě jednou připomínáme. Na jednotlivá domácí utkání bude možné zakoupit vstupenky pouze u vchodu od výstaviště.

Preview k zápasu
so 6.10.2007

První Písek čeká první vyzývatel – HC Chrudim

Perná dvě kola čekají na hráče IHC Písek – nejprve v sobotu zavítají na led čtvrté Chrudimi, snad největšího favorita ligy, a hned ve středu jejich cesta povede na kluziště v Benátkách, aby tam hájili své první místo proti druhému celku soutěže, který aktuálně ztrácí jediný bod. Chrudim se zatím rozjíždí pomaleji než Písek, již ve dvou zápasech z předchozích 4. kol bodově klopýtla - v Kolíně zvítězila až v prodloužení a před týdnem podlehla 3:5 právě Benátkám. Sečteno podtrženo – ztrácí na Písek čtyři body, tři z nich jistě bude chtít velezkušený kádr Východočechů na svém ledě v sobotu umazat.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy