Články o hráči

Preview k zápasu
st 2.1.2019

Druhá liga se vrací! Písek doma přivítá Havlíčkův Brod

První zápas v kalendářním roce 2019 sehrají hokejisté Písku před vlastními fanoušky. Na písecký led dorazí třetí celek skupiny Jih – Havlíčkův Brod, který se nachází neskutečných osmnáct bodů před čtvrtým Pískem. Písek s Havl. Brodem sehrál už jeden zápas, ve kterém se podařilo svěřencům Karla Herra uspět. Utkání začíná v netradiční den – čtvrtek, úvodní buly je naplánováno na 18:00. Uvidíme, zda-li hokejisté Písku přeruší nelichotivou sérii čtyř proher v řadě.

Aktuální zprávy
út 27.10.2015

Duel sousedů v tabulce. Písek hostí Nymburk

Další těžký úkol čeká písecké hokejisty v honbě za druholigovými body. Písečtí budou chtít na domácím ledě napravit porážku z Děčína. Na jih Čech přijede NED Hockey Nymburk. Písek je v tabulce devátý se čtrnácti body, Středočeši jsou o pouhý bod za ním na desátém místě.

st 3.3.2010

Písečtí hokejisté vezou z Kolína tři body

Hráči trenéra Rudolfa Suchánka porazili Kolínské Kozly i na počtvrté. Kolínský tým měl tentokrát k bodům velice blízko. V první třetině byli hlavními postavami brankáři, kteří za svá záda nepustili ani jeden kotouč. Ve druhé periodě se již diváci gólů dočkali. Skóre otevřel Květoň, o dvě minuty později přidal druhou branku Mošovský. Odpověď domácích zařídil Tondr, ale dvoubrankové vedení Písku vrátil Šulčík. Ve třetí části Kolín opět snížil na rozdíl jedné branky, ale na zvrat již bylo pozdě. Pomichálek překonal píseckého brankáře dvě vteřiny před koncem zápasu. Písek porazil Kolínské Kozly 3:2. V sobotu naše hráče čeká poslední domácí utkání před play off, na které přijedou hosté z Trutnova. Petr Šulčík zaznamenal jeden gól a jednu asistenci.