9.3.2007 Klášterec nad Ohří vs Písek 11:2 0 0 0 0 0

IHC Písek - jun. (LJ, baráž)          5  1  0  1   0

Články o hráči

Aktuální zprávy
čt 8.7.2010

Písek dá v přípravě šanci vlastním hráčům, na prvním tréninku by se mělo sejít šest formací

Třítýdenní pauza píseckých hokejistů se přehoupla do své druhé poloviny a začátek přípravy na ledě se kvapem blíží. Dvoufázový režim odstartuje v pondělí 19. července a na prvním tréninku prvoligového nováčka by se mohlo objevit až šest kompletních formací. „Jdeme cestou, kdy chceme dát šanci našim hráčům, tedy Písečákům. Záležet bude jenom na nich, jak se sami předvedou. Podle toho pak budeme řešit, jak kádr vhodně obměnit či doplnit. Věřím, že se do konce srpna sestava vykrystalizuje a do sezóny půjdeme se schopným týmem,“ řekl sportovní manažer píseckého klubu, ing. Pavel Horažďovský.

pá 15.1.2010

Junioři nestačili na Benešov

Písečtí junioři měli v pátek na programu další utkání. Tentokrát na jih Čech zavítal tým Benešova. Úvodní třetina byla vyrovnaná, ale nakonec šli hosté do kabin s jednobrankovým vedením. I druhou třetinu vyhráli hosté, tentokrát 2:3. Hrál se pohledný hokej se šancemi na obou stranách. Blíže ke třem bodům zatím měli hosté. Na ukazateli skóre po dvou třetinách svítil stav 3:5. V poslední třetině zápas zdramatizoval Silbernágl, jenže hosté si připravili rychlou odpověď. Benešov nakonec zvítězil 4:6. Všechny body tedy putují do středních Čech. Velmi povedené utkání zahrál písecký kapitán Milan Silbernágl, který dvě branky vstřelil a navíc si připsal dvě asistence.

ne 10.1.2010

Juniorka ukončila sérii proher výhrou nad Žďárem nad Sázavou

P í s e k - Písecká juniorka se poprvé po Vánocích ukázala na domácím ledě, kde porazila SKLH Žďár nad Sázavou 4:2. V první třetině otevřel skóre zápasu Tomáš Jícha. V dalším průběhu se z domácího mužstva trefili také hráči Zdeněk Javůrek, Milan Silbernágl a Marcel Dvořák, za soupeře ze Žďáru zkorigovali Daniel Mach a Josef Hron. Písek touto výhrou ukončil sérii šesti proher v řadě, na výhru již dokonce čekal deset utkání.