Fotografie není přiložena

Jan Srb

obránce
Narozen
26.4.1990 (20 let)
Hůl
levá
Váha
86 kg
Výška
187 cm

Aktuální statistiky

nenalezeny žádné aktuální statistiky

Posledních 5 zápasů

nenalezeny žádné aktuální statistiky

Články o hráči


Aktuální zprávy
pá 5.8.2011

Písek v pátek vyšle do hry především mladé hráče

S českobudějovickými mladíky Jiřím Ferebauerem a Stanislavem Polodnou, ale také se třemi sparťanskými nadějemi by měli vyrukovat hokejisté Písku do pátečního zápasu proti ruskému týmu Ariada-Akpars, který startuje v 16:30 na nymburském ledě.

Mládežnický hokej - zápasy
čt 7.4.2011

Mladí hokejisté Písku úspěšně reprezentovali ve Švédsku!

Na přelomu měsíců března a dubna hráči 5.-6. tříd IHC Komterm Písek reprezentovali klub i město ve Švédsku. O tom jak si písečtí mladíci vedli dobře se můžete přesvědčit uvnitř článku.

Preview k zápasu
čt 5.2.2009

Poradí si Písečtí s Predátory i napodruhé?

V dalším kole IHC KOMTERM přivítá na vlastním ledě celek HC Predators Česká Lípa. Nováček soutěže, jenž na začátku sezóny předčil snad všechna očekávání si prošel nedávnou krizí. Výměna trenéra a příchod nových hráčů však začíná vracet Predátorům ztracené sebevědomí. V posledním vzájemném střetnutí Jihočeši vyválčili na českolipském ledě tři body a stejný bodový počin by se ambicióznímu kádru domácích hodil i nyní. Prolomí Písečtí prokletí v koncovce z posledních zápasů a budou se opět radovat z výhry? Na tyto otázky odpoví sobotní utkání mezi oběma celky, které tradičně začíná v 17:30.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy