2006-07  IHC Písek - dor. (LD)                34  7  4 11  32

Články o hráči

pá 19.2.2010

Juniorské derby zvládl lépe písecký tým

Písečtí junioři mají za sebou další vydařené utkání. V páteční večer je čekal zápas proti Vajgaru. Jindřichohradecké mužstvo nastoupilo se třinácti hráči, včetně brankářů. Téměř celý zápas se hrálo na jednu branku. Už první třetina naznačila, které mužstvo by se mohlo po zápase radovat. Po brankách Pavlíčka, Bernada a Dietze vyhrál Písek úvodní část 3:0. Ve druhé periodě písecký tým přidal další dva góly a do třetí třetiny nastupoval s pětibrankovým náskokem. Ve třetí části si naši junioři pojistili své vítězství a přidali další tři branky. Písecká juniorka tedy zvítězila 8:0, po třetinách 3:0, 2:0, 3:0. Povedené utkání odehráli: Lukáš Mečíř (2+2) a Jakub Bernad (1+3.)

Mládežnický hokej - zápasy
st 15.8.2007

Juniorka vzdorovala klatovskému áčku, Novák se blýskl hattrickem

Písecká juniorka stále čeká na své první vítězství v přípravě. Po porážkách s Příbramí a Českými Budějovicemi podlehli Písečtí i v Klatovech. Ovšem žádnou ostudu neutržili, protože jim soupeřem bylo druholigové áčko HC Klatovy, které nakonec zvítězilo jen nejtěsnějším poměrem 5:4. Hattrickem v dresu Jihočechů se blýskl útočník Vladimír Novák. Na druhé straně se třikrát prosadil Jiří Heřmánek.

so 17.3.2007

Není to ani překvapení ani zklamání!

Nepříliš dobrá letní příprava a pak velmi těžké rozlosování na začátku sezóny. Poté, co Písečtí mladíci vyjeli na led, vyvíjela se přípravná utkání "relativně" dobře - jejich výsledky napovídaly, že by pro dorostence mohl být letošní ročník celkem úspěšný. Se svým trenérem Václavem Šrámkem a jeho asistenty, kterými byli v průběhu sezóny jak Vokurka, tak Slabý a nynější hráč "A" mužstva Filipi, bohužel neskončili tam, kde by si všichni přáli. Podle slov hlavního trenéra Šrámka však není osmá příčka v tabulce zase takovým neštěstím - "My jsme sehráli spoustu vyrovnaných zápasů, asi tohle mužstvo mělo na víc, ale chyběla nám zkušenost a týmová pohoda."