19.2.2022 Klatovy vs Písek 7:6p 0 3 3 0 0
16.2.2022 Havl. Brod vs Písek 6:4 2 0 2 0 0
12.2.2022 Písek vs Kobra Praha 5:3 2 1 3 0 0

Oblíbené jídlo a pití : lívance a Sprite
Záliby : hokej, fotbal, jízda na kole, kreslení, tenis

Články o hráči

Zápasy
ne 10.9.2023

Boj s Pasovem vítězný pro Krále! V úterý vyzvou doma Příbram

Nedělní podvečer nabídl na píseckém zimním stadionu svižný a důrazný hokej. A hlavně vítěznou radost pro tým Králů z Písku. Ti s německým soupeřem, v jehož dresu řádí expísecký útočník Jaku Čížek, dvakrát prohrávali. Obratem ve druhé třetině se po gólech Filipa Picky a Václava Brože dostali do vedení. Ve třetí třetině Pasov srovnal, Yahor Hrakholski v přesilovce vrátil Písku vedení, ale černí jestřábi z Pasova znovu vyrovnali na 4:4. V prodloužení uspěl důrazný Jan Radoš.

Preview k zápasu
út 8.11.2022

Králové míří do hlavního města! Přivezou si odtud nějaké body?

Po sobotním úspěchu s Jabloncem musejí hokejisté reprezentující město Písek opět do práce. Ve středu je totiž čeká venkovní konfrontace s pražskou Kobrou, která je tabulkovým sousedem Králů. Bitva o druholigové body začne na Braníku v 18:00.

Zápasy
pá 9.9.2022

V Pasově se radovali domácí Black hawks

Těžký zápas v německém Pasově končí výhrou 6:3 pro domácí černé jestřáby. Za Písek se trefili Jan Matiášek, Marcel Dvořák a Lukáš Prášek. Po první třetině bylo skóre vyrovnané 2:2. Ve druhém dějství domácí odskočili do vedení 4:3. Ve třetí třetině už Jihočeši gól nepřidali, naopak domácí vsítili dva. Dvakrát se proti svému bývalému týmu trefil útočník Jakub Čížek, který je novou posilou pasovských jestřábů.