19.2.2022 Klatovy vs Písek 7:6p 4 1 5 0 0
16.2.2022 Havl. Brod vs Písek 6:4 0 0 0 0 0
12.2.2022 Písek vs Kobra Praha 5:3 0 1 1 0 0

Články o hráči

Aktuální zprávy
ne 20.2.2022

Lukáš Bednařík: Čtyři góly? Naposled v přípravce. Zápas jsme nezabalili

Ve 40. kole bral Písek bod na ledě Klatov, které válčí o účast v druholigovém play-off. V bláznivém zápase Písek o dva góly vedl, pak zase o tři prohrával, nakonec v posledních minutách a vteřinách vybojoval alespoň bod, když padl 7:6 v prodloužení. Zápas zhodnotil autor čtyř gólů - útočník Lukáš Bednařík.

Zápasy
so 19.2.2022

Písek vyválčil v Klatovech cenný bod!

Důležitý bod přivezou Králové z Klatov. Jihočeská družina sehrála se svým soupeřem velmi vyrovnanou partii, která došla až do prodloužení. Nastavený čas sedl lépe domácím, kteří ukořistili dva body. Písecké tažení táhl především Lukáš Bednařík, který nasázel čtyři góly a přidal jednu nahrávku. O dvě branky se postaral Martin Matějček.

Zápasy
st 9.2.2022

Statečný výkon v Příbrami na body nestačil

V Příbrami Králové prohráli 5:2, ale rozhodně se nemají zač stydět. Písek trápil favorita až do konce a díky skvělému brankáři Richardu Křížovi proháněl druhý tým tabulky. Bohužel, bez bodů. Po slabší první třetině prohrávali Jihočeši 2:0. Ve druhé a třetí periodě se svěřenci kouče Filipiho zvedli a zásluhou Lukáše Bednaříka a Jana Sýbka srovnali. Závěr ale patřil Baníku, který přetavil zkušenosti ve dva rozhodující góly. V závěru domácí přidali pojistku při písecké power-play.