22.2.2020 Písek vs David Servis ČB 4:7 2 1 3 0 0
15.2.2020 Písek vs Klatovy 1:8 0 0 0 0 0
12.2.2020 Kobra Praha vs Písek 12:1 0 0 0 0 0

Články o hráči

Preview k zápasu
út 27.9.2022

Nálet z Letňan se blíží!

Úvodní dvě kola jsou za námi a Písek se aktuálně krčí na dně s nulovým bodovým ziskem. Jihočeši neuspěli s Příbramí a v sobotu schytalo mužstvo vedené trenérem Matušíkem debakl v Děčíně. Letcům se daří o poznání lépe a vyhráli obě utkání. Nejprve deklasovali Vrchlabí a poté si vyšlápli i na silný Tábor. Náročný duel se odehraje tuto středu v 18:00.

út 11.2.2020

Písek se v letošní sezóně naposledy utká s pražskou Kobrou

Písek už nemá žádnou šanci na to, aby se účastnil vyřazovacích bojů, takže Králové už pouze dohrávají sezónu 2019/2020, která se nedá v žádném případě označit za vydařenou. Kobra však může ještě teoreticky promluvit o finálním postavení tabulky. Na třetí místo ztrácí pouze šest bodů, takže vše je v tomto ohledu ještě otevřené a je jasné, že vyrovnaná špička nám nabídne ještě pikantní rošády.

so 18.1.2020

Králové si připsali další vysokou porážku

Písečtí hokejisté vyjeli k dalšímu utkání druhé ligy do Klatov, kde se utkali s tamním celkem. Králové se sice dostali v úvodu utkání do vedení zásluhou Arnošta, ale vzápětí přišlo vyrovnání a následovala doslova kanonáda. Po prvních dvaceti minutách to už bylo 4:1. Klatovy přidaly i pátou branku a krátce na to se faulem provinil Bílek a byl určen samostatný nájezd, který Matiášek proměnil – 6:1. Písečtí ještě dokázali na konci prostřední části snížit zásluhou Roda, ale bylo více než jasné, že Klatovy si dojdou pro pohodlnou výhru. V poslední třetině se za domácí prosadil Hasman a vývoj utkání si pohlídali až do samotného konce.