11.12.2019 Písek vs Klatovy 3:4sn 0 0 0 0 0
7.12.2019 Kobra Praha vs Písek 4:8 0 0 0 0 0
4.12.2019 Písek vs Příbram 2:10 0 0 0 0 0
30.11.2019 Písek vs China Golden Dragon 5:3 0 0 0 0 0
27.11.2019 Kolín vs Písek 5:3 0 1 1 0 0

Články o hráči

so 5.10.2019

Písek pálil šance, čínského draka přesto přehrál

Povinnost splněna. I přes mraky spálených šancí písečtí tentokrát nepřipustili drama a proti čínskému celku vítězí 5:2. Branky Písku zaznamenali Jaroslav ŠARŠOK, Ladislav PAULE, Adam NOVÁK, Jakub VOLF a Lukáš BEDNAŘÍK. Písečtí vstoupili do utkání dobře a hned ve druhé minutě se ujali vedení díky první trefě Jaroslava Šaršoka. Číňané sice ještě do přestávky otočili skóre, ale pak už se trefovali jen Jihočeši a dovedli zápas do vítězného konce.

so 21.9.2019

Klatovská lekce sebrala Písku všechny body

V Klatovech Písečtí totálně nezvládli druhou polovinu zápasu a přišli jsme o nadějný výsledek. Jedinou branku Písku dával Ladislav Paule, který svou premiérovou trefou v píseckém dresu srovnával v první třetině na 1:1. Přihrával mu novic v kádru - obránce David Košař. Do utkání naskočila i posila Písku - univerzál Ladislav Šaršok.

Preview k zápasu
út 10.9.2019

Válečné tažení Králů z Písku začne v Příbrami

Nováčkem letošního ročníku 2. ligy je celek ze středočeské Příbrami. A právě na jeho ledě otevřou aktuální ročník třetí nejvyšší soutěže Králové z Písku, kteří tento nový název a design představili těsně před právě začínajícím ročníkem. Zápas začíná ve středu 11. září v 18.30.