22.2.2020 Písek vs David Servis ČB 4:7 0 0 0 0 0
15.2.2020 Písek vs Klatovy 1:8 0 0 0 0 0
12.2.2020 Kobra Praha vs Písek 12:1 0 0 0 0 0

Články o hráči

Preview k zápasu
po 6.1.2020

Králové jedou potřetí v sezóně na led Příbrami

Ve středečním 29. kole zamíří sedmý Písek na horkou půdu druhé Příbrami. Ta si bude chtít upevnit svoje místo v tabulce před dotírajícími soupeři a získat tak další cenné body. Domácí půjdou do tohoto zápasu v roli papírového favorita. Utkání začne v 18 30 hod, kdy bude kotouč vhozen na ledovou plochu.

so 21.12.2019

Písek se v závěrečné části pokoušel o senzaci, nevyšlo to

Poslední utkání v kalendářním roce 2019 bylo pro veškeré fanoušky i samotné hráče poněkud peprné, neboť se hrálo derby mezi odvěkými rivaly – Písek proti Táboru. Domácí Tábor byl před utkáním jasným favoritem a naplňoval to ihned v úvodu utkání. Kohouti skórovali během prvních dvaceti minut třikrát a vypadalo to, že si zbytek klání pohlídají a potvrdí roli favorita. Králové ale ve druhé části udeřili jako první zásluhou ex-táborského Jiřího Bárty. Domácí hokejisté si ale vzali tříbrankové vedení zpátky. V závěrečné periodě se Písek doslova obul do soupeře a dokonce i srovnal na 4:4. Postupně se na listinu střelců zapsali Egert, Bednařík a opět Bárta. Vypadalo to, že se nám utkání zdramatizuje do posledních vteřin, ale domácí hokejisté zvládli v rozpětí čtyř minut třikrát skórovat a vzali píseckým hráčům veškeré naděje na dobrý výsledek z derby. Písek se tedy loučí s rokem 2019 prohrou. Další utkání sehrají Králové až 4.1, kdy družina trenéra Herra vyrazí do Slaného

so 30.11.2019

Králové podruhé v sezóně porazili před svým publikem hokejisty ze Slaného

V poslední listopadové sobotě na led Králů přijel nováček soutěže China Golden Dragon. Úvodní třetina patřila hostům, kteří si dvěma rychlými góly vypracovali vedení 2:0. Písečtí hokejisté se prosadili až ve druhé části, kdy otočili nepříznivý vývoj zápasu čtyřmi góly. Postupně se do tabulky střelců zapsal Přibyl, Arnošt, Bednařík a Bárta. V poslední třetině ještě Jihočeši přidali pátý zářez. Diváci také viděli dvě trestná střílení a dvě bitky. Hokejistům ze Slaného se podařilo už jen do konce utkání snížit na rozdíl dvou branek a tak Králové mohli po konci zápasu slavit vítězství.