15.2.2020 Písek vs Klatovy 1:8 0 0 0 0 0
12.2.2020 Kobra Praha vs Písek 12:1 0 0 0 0 0
25.1.2020 Písek vs Tábor 4:7 0 0 0 0 0

Články o hráči

so 21.12.2019

Písek se v závěrečné části pokoušel o senzaci, nevyšlo to

Poslední utkání v kalendářním roce 2019 bylo pro veškeré fanoušky i samotné hráče poněkud peprné, neboť se hrálo derby mezi odvěkými rivaly – Písek proti Táboru. Domácí Tábor byl před utkáním jasným favoritem a naplňoval to ihned v úvodu utkání. Kohouti skórovali během prvních dvaceti minut třikrát a vypadalo to, že si zbytek klání pohlídají a potvrdí roli favorita. Králové ale ve druhé části udeřili jako první zásluhou ex-táborského Jiřího Bárty. Domácí hokejisté si ale vzali tříbrankové vedení zpátky. V závěrečné periodě se Písek doslova obul do soupeře a dokonce i srovnal na 4:4. Postupně se na listinu střelců zapsali Egert, Bednařík a opět Bárta. Vypadalo to, že se nám utkání zdramatizuje do posledních vteřin, ale domácí hokejisté zvládli v rozpětí čtyř minut třikrát skórovat a vzali píseckým hráčům veškeré naděje na dobrý výsledek z derby. Písek se tedy loučí s rokem 2019 prohrou. Další utkání sehrají Králové až 4.1, kdy družina trenéra Herra vyrazí do Slaného

Preview k zápasu
so 5.2.2011

Písecké čeká poslední venkovní zápas - v Litoměřicích

Hráče trenéra Chlustiny míří k poslednímu venkovnímu utkání v základní části první ligy. Hlavní rozdíl mezi oběma týmy je, že Písek už má bohužel stoprocentní jistotu baráže. Stadion, pokud se bude chtít baráži vyhnout, musí bezpodmínečně bodovat. Od barážových pozic Litoměřické dělí pouhý jediný bod. Úvodní buly ja naplánováno na 17. hodinu.

út 11.1.2011

Písecké čeká druhý zápas tohoto týdne, tentokrát doma proti Litoměřicím

Po pondělní prohře v Třebíči odehrají hokejisté Písku hned ve středu další utkání nadstavbové části první ligy. V něm se svěřenci trenérů Chlustiny a Míky střetnou s druhým nováčkem druhé nevyšší souteže, týmem HC Stadion Litoměřice. Zápas 36. kola startuje v tradičních 18 hodin.