20.11.2019 David Servis ČB vs Písek 5:2 0 0 0 0 0
16.11.2019 Klatovy vs Písek 2:1 0 0 0 0 0
9.11.2019 Písek vs Kobra Praha 6:4 0 0 0 0 0

Články o hráči

Mládežnický hokej - zápasy
ne 31.10.2021

Juniorka vyrabovala Brno!

Svěřence trenéra Volfa čekala v neděli daleká cesta do Brna k utkání s celkem Technika Brno. Rozjezd z pohledu píseckých Králů byl poněkud pomalý, když po první periodě vedli 1:0, ale ve druhé třetině se rozjel známý brankostroj. Jihočeši zvítězili 7:1 a svému soupeři nedali šanci. Obránce Houdek se blýskl dvěma góly, dvě asistence si připsal Kouba a běloruský forvard ve službách Písku Hrakholski po jedné brance a asistenci.

Preview k zápasu
pá 1.10.2021

V sobotu vyzvou Králové Klatovy

Už pod staronovým koučem Karlem Herrem odehrají písečtí druholigoví hokejisté Písku sobotní zápas proti soupeři z Klatov. Oba týmy budou chtít napravit dojem ze svým posledních duelů, které v obou případech skončily pro sobotní soupeře porážkou. Zápas začíná v 17 hodin.

čt 12.12.2019

Králové berou bod, nájezdy rozhodl klatovský Houdek

Uprostřed pracovního týdne čekalo hokejisty z královského města další utkání, kdy na led domácího áčka přijeli Klatovy. Písečtí si vypracovali po dvou třetinách vedení o dvě branky, o které ve třetí části přišli. Hostům se podařilo zápas otočit, ale v poslední minutě srovnali domácí Králové na 3:3. Utkání nakonec rozhodly samostatné nájezdy, kdy se trefil hostující Houdek a dva body si tak odvážejí Klatovy.