Archiv

Aktuální zprávy
út 1.8.2017

Písecký dres oblékne Martin Parýzek, obránce se zkušenostmi z extraligy

Realizační tým druholigového mužstva IHC Písek odtajnil na začátku herní přípravy prozatimní kádr, ze kterého postupně vykrystalizuje soupiska pro nadcházející ročník. Tréninkové jednotky polyká hodně mladý tým – kostru kádru z minulé sezóny doplnili mladíci z písecké juniorky, jejíž soutěž svaz zrušil pro nedostatek týmů. V kádru se objevují ale i nová zajímavá jména.

Preview k zápasu
so 8.10.2016

Potvrdí Písek formu z posledních zápasů? Cestuje k Vajgaru

JINDŘICHŮV HRADEC/PÍSEK – Hokejisté IHC Písek mají před sebou druhé letošní jihočeské derby. V šestém kole II. ligy zamíří na led jindřichohradeckého Vajgaru, který se zatím krčí u dna tabulky skupiny střed. Zápas dnes začíná na stadionu Jana Marka v 18 hodin.

st 17.4.2013

Hokejový most Beroun - Písek: Naděje na záchranu zůstaly v medvědím brlohu...

Středeční pokračování baráže o první ligu definitivně rozluštilo klíčovou tajenku. První ligu opouští Písek, který prohrál v Berouně 1:3. Domácí Medvědi naopak oslavili přímo na ledě záchranu této kvalitní soutěže.

so 13.4.2013

Hokejový most Tábor - Písek: Derby v pekelné atmosféře zavonělo Píseckým po mandlích

Důležité utkání Písek nezvládl. Po čtyřiceti minutách sice zaslouženě vyrovnal, ale nebylo mu to nic platné. Kohouti vsítili ještě dvě branky a nervydrásající duel rozhodli ve svůj prospěch.

Mládežnický hokej - zápasy
po 18.2.2013

Utkání jako na houpačce. Juniorka nakonec se Žďárem padla po nájezdech

31. kolo Ligy juniorů: Oba týmy se celý zápas přetahovali o vítězství, uspěli hráči z Vysočiny.

st 6.2.2013

Hanáci zlomili písecký odpor po polovině zápasu a vyhráli jednoznačným výsledkem

Písecké mužstvo má dnes na programu další prvoligové utkání, tentokrát na ledě Olomouce. V ohnisku dění nebude znovu chybět ani web IHC Písek, který pravidelně přináší fanouškům u Otavy aktuální přestávkové informace ze soupeřových stadionů.

so 26.1.2013

Kolínští junioři u Otavy zvítězili díky čtyřem brankám ve druhé třetině

27. kolo LJ: O vítězi rozhodla druhá třetina, ve které padlo celkem šest branek.

st 23.1.2013

Hokejový most Kadaň - Písek: Naděje Jihočechů na bodový zisk uhasily hloupé chyby

Písecký tým dnes nastoupí k těžkému utkání na ledě čtvrtého týmu tabulky z Kadaně. Naše webové stránky budou jako vždy informovat své fanoušky o průběhu střetnutí prostřednictvím tradičního hokejového mostu.

st 16.1.2013

Hokejový most Šumperk - Písek: Písečtí nevezou po bojovném výkonu z Jeseníků ani bod, rozhodlo o tom posledních deset minut

Webové stránky IHC Písek samozřejmě nesmějí chybět ani u zápasu dvačtyřicátého kola první hokejové ligy. Ze vzdáleného Šumperku znovu doputují na jih Čech prostřednictvím tradičního mostu aktuální informace z průběhu střetnutí.

so 12.1.2013

Junioři proti Žďáru nad Sázavou neustále dotahovali. Na body to však nestačilo

22. kolo Ligy juniorů.

Hokejový most Most - Písek: Jihočeši vyválčili
na severu nesmírně cenné tři body!

Dnes se písecký celek na úvod čtvrté čtvrtiny základní části představí v Mostě. Naše webové stránky budou jako vždy informovat své fanoušky po každé třetině prostřednictvím tradičního hokejového mostu o průběhu důležité bitvy.

st 9.1.2013

Hokejový most Havlíčkův Brod - Písek: Písecký tým pykal za prozívanou druhou třetinu

Webové stránky píseckého klubu doprovází naše hokejisty i na utkání v Havlíčkově Brodě. Fanoušci tak monitorovat průběh utkání prostřednictvím tradičního hokejového mostu s aktuálními přestávkovými reporty.

so 29.12.2012

Hokejový most Mladá Boleslav - Písek: Písečtí na ledě lídra nebodovali, ale ani herně nepropadli

Písecké mužstvo dnes hraje na ledě vedoucího týmu tabulky z Mladé Boleslavi a prostřednictvím tradičního mostu poznají atmosféru a průběh zápasu také písečtí fanoušci.

pá 21.12.2012

Hokejový most Ústí nad Labem - Písek: Lvi vyprovodili Písecké ze svého ledu s výpraskem

Web píeseckého klubu doprovízel prvoligové tým IHC k favoritovi do Ústí nad Labem. Po tradičním mostě ovšem putovaly do města na řece Otavě velmi nepříjemné zprávy...