Archiv

Preview k zápasu
pá 6.11.2015

Písek jede na horký led silného Vrchlabí

V sobotu 7. listopadu zakončí písečtí hokejisté náročný týden, ve kterém měří síly s celky ze špičky II. ligy. Písek cestuje do Krkonoš, kde se postaví silnému týmu HC Stadion Vrchlabí. Zápas 14. kola druholigové západní skupiny začíná v 17 hodin a sledovat jej můžete i prostřednictvím online přenosu.

Rozhovory
pá 25.1.2013

Hokejový klub IHC Písek rázně odmítl kritiku
ze strany extraligového partnera

Písek – V minulém týdnu si mohli hokejoví fandové z jihu Čech přečíst na stránkách Deníku rozhovor s generálním manažerem HC Mountfield Zdeňkem Blažkem. První muž českobudějovického klubu ve svém rozhovoru mimo jiné narazil na téma spolupráce s prvoligovým IHC Písek. A jeho slova si vynutila reakci z písecké strany.

st 9.1.2013

Písečtí hokejisté se vypraví do Havlíčkova Brodu k souboji s ambiciózními Rebely

Písek – Po dvou domácích utkáních nasednou prvoligoví hokejisté Písku znovu do autobusu a vydají se směrem na Havlíčkův Brod.

Aktuální zprávy
po 3.12.2012

Hokejový most Litoměřice - Písek: Pondělní výprava k Labi Jihočechům pořádně zhořkla

Web IHC Písek tentokrát doprovázel svůj tým po tradičním hokejovém mostě až do litoměřické Kalich arény. Hosté ji nakonec opouštěli zklamaní z porážky 2:5, jejíž základ spadá do druhé části hry.

so 24.11.2012

Hokejový most Beroun - Písek: V písecké šatně bylo konečně zase veselo... a zaslouženě!

Písecký web přináší tradiční hokejový most, tentokrát z Berouna, kde přivítají hráče IHC domácí Medvědi. Které z mužstev zvládne lépe důležitý souboj dvou obyvatel tabulkového suterénu?

st 21.11.2012

Hokejový most Hradec Králové - Písek:
Stále ta stejná smutná písnička...

Web IHC Písek se dnes po tradičním mostě vypravil s píseckými hokejisty na led Královských lvů z Hradce Králové. Na východě Čech se mají hráči od Otavy pokusit oplatit soupeři porážku z prvního vzájemného střetnutí (2:5).

st 14.11.2012

Hokejový most Olomouc - Písek: Jihočeši na Hané sahali po překvapení, to se ale nakonec nekonalo

Písečtí hokejisté se ve středu vypravili na dalekou cestu do Olomouce, aby změřili síly s rozjetým třetím týmem tabulky. Web IHC písek byl znovu při tom, aby svým fanouškům po tradičním mostě adresoval čerstvé informace z průběhu utkání.

st 7.11.2012

Hokejový most Třebíč - Písek: Kvalitní druhá třetina, ale jinak beznaděj

Ve středu v podvečer bojoval písecký tým na třebíčském ledě a klubový web byl prostřednictvím svého informačního mostu znovu u toho. Pro celé utkání byla klíčová úvodní část, během které Jihočeši třikrát inkasovali. Ve druhé části se sice prezentovali velmi sympatickou hrou, tu však zcela znehodnotila jejich střelecká impotence. Poslední dějství už si celek Horácké Slávie znovu vzal pod svůj patronát a dovedl utkání k přesvědčivé výhře.

so 3.11.2012

Hokejový most Kadaň - Písek: Za týmovou dřinu sklidili Písečtí nečekanou dvoubodovou odměnu

Fandové píseckého hokeje mohli tentokrát prostřednictvím tradičního "mostu" sledovat průběh sobotního střetnutí Kadaň - Písek. A na jeho konci mohli být veselí - jejich mužstvo přiložilo hojivou náplast na domácí zklamání s Benátkami a po kvalitním výkonu ukořistilo na kadaňském stadionu dva body. O zasloužené výhře Jihočechů rozhodla jediná minuta prodloužení a v ní přesilovkový zásah bývalého veleúspěšného reprezentanta Libora Procházky.

so 27.10.2012

Hokejový most Šumperk - Písek: Bojovná družina od Otavy ukradla Drakům cenný bod

Web píseckého hokejového klubu tentokrát doprovodil mužstvo na jeho nejdelší prvoligovou štaci do Šumperka, aby po tradičním mostě nasměroval k Otavě aktuální zprávy o dění na ledě.

so 20.10.2012

Hokejový most na trase Most - Písek: Zklamání, hořkost, beznaděj - a hladká porážka

Web IHC Písek tentokrát nasměroval svou pozornost do Mostu, kde otevře prvoligové A-mužstvo druhou čtvrtinu základní části.

st 17.10.2012

Fakta a ohlasy z vítězného vystoupení v Kotlině

Že by mohla série porážek skončit na ledě Havlíčkova Brodu, to asi čekal málokdo. Poslední vzájemná utkání ovládl prakticky vždy tým z Vysočiny. Neoblíbený soupeř píseckých hokejistů se však poslední dobou rovněž trápí - tentokrát dobýval píseckou branku hájenou Cikánkem po celých šedesát minut marně. Jihočeši uspěli díky jedinému přesnému zásahu, který zaznamenal v úvodním dějství obránce Klement.

Hokejový most H. Brod - Písek: Spravedlnost vrátila Jihočechům to, co jim předtím doma vzala

Písek se po devíti porážkách v řadě dočkal tříbodového zisku. A pořádně nečekaného! Na ledě favorizovaného Havlíčkova Brodu mu ho mu zajistil jediný přesný zásah ze sedmé minuty zápasu.

so 15.9.2012

Hokejový most Litoměřice versus Písek:
Tým od Otavy nepropadl, ale ani nebodoval

Také v tomto prvoligovém ročníku mohou písečtí hokejoví fandové sledovat průběh venkovních střetnutí svého týmu prostřednictvím našeho Hokejového mostu. Už během zápasu v něm naleznete aktuální vstupy po každé odehrané třetině, ohlasy přímých aktérů střetnutí a další informace z dění na stadionu. Napoprvé k nim směřují aktuální informace z litoměřické Kalich arény.

po 23.7.2012

Hráči A-mužstva Písku už se prohánějí po ledě

Písek – Je krátce po tři čtvrtě na deset a ze šatny prvoligových hokejistů Písku se trousí k ledu první nedočkavci. Jen o pár minut později zazní útrobami zimního stadionu úvodní hvizd píšťalky trenéra Josefa Řeháčka a pestrobarevná družina se dá do práce…