Archiv

Aktuální zprávy
po 4.3.2013

Hokejový most Šumperk - Písek

Páté utkání skupiny O baráž odehráli hokejisté Písku na šumperském ledě. Zápas se Jihočechům vůbec nevydařil a svěřenci trenérů Setikovského a Kudrny se vracejí domů s vysokou porážkou.

st 27.2.2013

Hokejový most od Labe: Absencemi zdecimovaný Písek utopil své reálné šance v zoufalé koncovce

Písečtí hokejisté dnes odehrají své další utkání v Litoměřicích. Utkání budou moci fanoušci od Otavy jako obvykle sledovat na dálku prostřednictvím našeho tradičního hokejového mostu.

st 20.2.2013

Hokejový most Benátky - Písek: Neskutečný obrat v závěrečné části vedl ke třem bodům

Středeční podvečer otevře pro šest prvoligových týmů brány bojů ve skupině O baráž. Písecký celek se k jejich úvodnímu dějství vypravil do Benátek nad Jizerou. na této pouti ho znovu doprovázel také web IHC Písek, aby pro fanoušky připravil tradiční aktuální reporty z utkání,

Preview k zápasu
st 6.2.2013

Písečtí hráči cestují ve středu na Hanou, favorit musí brát jejich návštěvu vážně

Písek – Hokejisté IHC Písek se ve středu vypraví na svou další prvoligovou výpravu. Na daleké Hané je přivítá aktuálně nejvýraznější mužstvo celé soutěže – HC Olomouc.

pá 1.2.2013

Mužstvo IHC Písek startuje do série tří utkání
s čelními týmy, jako první přijede k Otavě Ústí

Písek – K řece Otavě přijede v sobotu v rámci 47. kola první hokejové ligy velmi atraktivní soupeř: Slovan Ústečtí Lvi.

st 30.1.2013

Hokejový most Třebíč - Písek: S rozhodujícím k.o. si Moravané pospíšili a snadno dokráčeli k výhře

Třebíč/Písek - Hokejisté píseckého IHC se ke svému dalšímu střetnutí v první lize vypravili do Třebíče. O jejich účinkování na ledě Horácké Slavie bude klubový web znovu informovat prostřednictvím tradičního hokejového mostu.

pá 25.1.2013

K Otavě si to v sobotu namíří jihlavská Dukla,
oslabí Písečtí její pozici v boji o osmičku?

Písek – Zimní stadion v Písku navštíví v sobotu jeden ze zápasů pětačtyřicátého kola první ligy. Domácí IHC vyzve od 17.30 hodin na souboj nadmíru atraktivního soupeře – mužstvo jihlavské Dukly.

st 23.1.2013

Hokejový most Kadaň - Písek: Naděje Jihočechů na bodový zisk uhasily hloupé chyby

Písecký tým dnes nastoupí k těžkému utkání na ledě čtvrtého týmu tabulky z Kadaně. Naše webové stránky budou jako vždy informovat své fanoušky o průběhu střetnutí prostřednictvím tradičního hokejového mostu.

st 16.1.2013

Hokejový most Šumperk - Písek: Písečtí nevezou po bojovném výkonu z Jeseníků ani bod, rozhodlo o tom posledních deset minut

Webové stránky IHC Písek samozřejmě nesmějí chybět ani u zápasu dvačtyřicátého kola první hokejové ligy. Ze vzdáleného Šumperku znovu doputují na jih Čech prostřednictvím tradičního mostu aktuální informace z průběhu střetnutí.

so 12.1.2013

Hokejový most Most - Písek: Jihočeši vyválčili
na severu nesmírně cenné tři body!

Dnes se písecký celek na úvod čtvrté čtvrtiny základní části představí v Mostě. Naše webové stránky budou jako vždy informovat své fanoušky po každé třetině prostřednictvím tradičního hokejového mostu o průběhu důležité bitvy.

st 9.1.2013

Hokejový most Havlíčkův Brod - Písek: Písecký tým pykal za prozívanou druhou třetinu

Webové stránky píseckého klubu doprovází naše hokejisty i na utkání v Havlíčkově Brodě. Fanoušci tak monitorovat průběh utkání prostřednictvím tradičního hokejového mostu s aktuálními přestávkovými reporty.

pá 21.12.2012

Hokejový most Ústí nad Labem - Písek: Lvi vyprovodili Písecké ze svého ledu s výpraskem

Web píeseckého klubu doprovízel prvoligové tým IHC k favoritovi do Ústí nad Labem. Po tradičním mostě ovšem putovaly do města na řece Otavě velmi nepříjemné zprávy...

so 15.12.2012

Hokejový most Jihlava - Písek: Po nezměrné dřině vyválčili Jihočeši na Vysočině dva cenné body

Písecké mužstvo odehrálo své další utkání na ledě jihlavské Dukly. Chybět u toho ani tentokrát nemohl ani web IHC Písek, který pravidelně přináší fanouškům aktuální informace ze soupeřových stadionů.

so 8.12.2012

Hokejový most Benátky - Písek: Rovnocennou partii rozhodly využité přesilovky domácích

Web píseckého klubu doprovázel písecké hokejisty i na utkání v Banátkách nad Jizerou. Prostřednictvím tradičního hokejového mostu přiblížil průběh zápasu také fanouškům u Otavy.

po 3.12.2012

Hokejový most Litoměřice - Písek: Pondělní výprava k Labi Jihočechům pořádně zhořkla

Web IHC Písek tentokrát doprovázel svůj tým po tradičním hokejovém mostě až do litoměřické Kalich arény. Hosté ji nakonec opouštěli zklamaní z porážky 2:5, jejíž základ spadá do druhé části hry.