Archiv

so 26.10.2019

I druhé derby v letošní sezóně skončilo výhrou Tábora

Písecké hokejisty čekal nelehký úkol, neboť vyrukoval na ledě svého největšího rivala a zároveň i lídra skupiny. Do utkání vstoupil lépe celek z Tábora, jenž krátce po zahájení zápasu skóroval. Úvodní branku derby vstřelil obránce Martin Havran v přesilové hře. Písek dostal během úvodních dvaceti minut hned čtyři dvouminutové tresty, ale žádnou další branku Kohouti nepřidali. Ve druhé třetině se podařilo Písku vyrovnat zásluhou beka Vladimíra Hanuse, avšak v průběhu druhého dějství dokázal dvakrát skórovat Patrik Zayml, jenž vrátil svému týmu vedení. I v této třetině byl Písek celkem čtyřikrát potrestán, ale opět se Písek dokázal ubránit. Třetí třetinu si už sok z Tábora dokázal pohlídat a navrch k tomu přidal další dvě branky. Nejprve rozvlnil síť Ondřej Šulek a těsně před koncem se prosadil Radek Seidl. Písek tedy nedokázal zaskočit favorita a připisuje si již čtvrtou porážku v řadě.

Preview k zápasu
pá 8.12.2017

Derby: K Otavě míří nabuzení kohouti z Tábora

V sobotu 9. prosince od 17.30 začíná na píseckém zimním stadionu druholigové derby mezi celky Písku a Tábora. Každý z týmů okupuje jiný pól tabulky. Zatímco Táborští dotírají na samotné čelo, mladý písecký tým je o skóre poslední. Navíc středeční duel v Moravských Budějovicích nedohrál v kompletní sestavě.

pá 14.10.2016

Bojovně naladěný Písek se představí v třaskavém derby v Táboře

Další ostrý test čeká mladý hokejový tým z královského města Písku. Dobře naladění hoši od Otavy okusí elektrizující atmosféru vypjatého derby s Táborem, které začíná v sobotu 15. října v 18 hodin u Jordánu. Tým IHC Písek se i díky šňůře čtyř výher v řadě drží v popředí tabulky. Táborští hokejisté mají rozjezd pomalejší – mají o zápas méně a jsou sedmí.

so 17.3.2012

Písecké čeká poslední venkovní zápas v této sezoně

Oba dnešní soupeři mají jisté, že se baráži vyhnou. Písek a Litoměřice od sebe dělí pouhé dva body. Souboj o druhou příčku ve skupině "O baráž" začíná v 17. hodin.

po 12.3.2012

K dalšímu utkání "O baráž" za Draky

Písku zbývá odehrát čtyři zápasy do konce letošní sezony. Jedním z duelů bude utkání proti Šumperku. Úvodní buly bude vhozeno v 18:00. Připraven bude také tradiční online přenos.

Aktuální zprávy
st 22.2.2012

Hokejový most Chomutov - Písek

Konečný stav utkání: 3:2 po samostatných nájezdech.

so 18.2.2012

Hokejový most Benátky - Písek

Konečný výsledek Benátky - Písek 2:1.

út 14.2.2012

Souboj o vyřazovací část pokračuje s Draky

Písečtí hokejisté si dvěma neúspěšnými zápasy zkomplikovali cestu do play-off. Jihočeši budou mít možnost tuto část sezony přiblížit v zápase proti Šumperku. Úvodní buly je v KOMTERM aréně naplánováno na 18. hodinu. Foto: hokejsumperk2003.cz.

st 8.2.2012

Hokejový most Litoměřice - Písek

Písek v Litoměřicích prohrál o gól.

út 31.1.2012

Písecké čeká těžká prověrka - Dukla Jihlava

Písečtí hokejisté budou mít možnost dalšího zisku bodů již tuto středu, utkání to ale nebude jednoduché. Dukla Jihlava se tradičně drží v horních patrech prvoligové tabulky. Navíc jsme v této sezoně, proti tomuto soupeři neuhráli ani jeden bod. Úvodní buly je naplánováno na 17:30.

pá 27.1.2012

Prodlouží písečtí hokejisté vítěznou šňůru?

Naši hokejisté prožívají dobré časy. Čtyři výhry v řadě proti soupeřům, jako je Ústí nad Labem, Olomouc, či Hradec Králové jsou úctyhodné. A může být ještě lépe, když v sobotu u Otavy získáme další body. Píseckým se tentokrát do cesty postaví Beroun.

st 25.1.2012

Hokejový most Olomouc - Písek

Písek vyhrál v Olomouci 3:2! Čtvrtá výhra v řadě!

ne 22.1.2012

K Otavě má namířeno Hradec Králové

Pouze jediný den odpočinku mají k dispozici hokejisté první ligy. Písecké čeká po úspěchu z Mostu domácí duel, proti Hradeckým. Podaří se Jihočechům upevnit osmou, postupovou příčku, před pronásledovateli? Úvodní buly je naplánováno na 18. hodinu.