Archiv

Preview k zápasu
pá 14.10.2016

Bojovně naladěný Písek se představí v třaskavém derby v Táboře

Další ostrý test čeká mladý hokejový tým z královského města Písku. Dobře naladění hoši od Otavy okusí elektrizující atmosféru vypjatého derby s Táborem, které začíná v sobotu 15. října v 18 hodin u Jordánu. Tým IHC Písek se i díky šňůře čtyř výher v řadě drží v popředí tabulky. Táborští hokejisté mají rozjezd pomalejší – mají o zápas méně a jsou sedmí.

Preview k zápasu
pá 22.1.2016

Oblíbené jihočeské derby klepe na dveře, podaří se Písku tentokrát uspět?

P í s e k - Již v sobotu podvečer se u Otavy odehraje dlouho očekávané derby. Silný Tábor v prvním vzájemném měření sil jednoznačně vyhrál, tentokrát ovšem bude mít výhodu domácího prostředí k dispozici Písek. Atraktivní duel sedmého celku s druhým startuje v tradičním čase - 17:00. " Pokud celková návštěva utkání IHC Písek - HC Tábor dosáhne počtu alespoň 2 500 platících diváků, bude na další ligové utkání s atraktivním soupeřem z Vrchlabí vstup zdarma. Pokud by byla písecká aréna vyprodána, bude vstup zdarma i na utkání se Sokolovem, zároveň připravujeme zajímavé ceny pro diváky," láká na derby vedení píseckého klubu.

Preview k zápasu
so 19.11.2011

Písecké mužstvo se chystá k Jizeře, políčí na dravou štiku první ligy?

Po nesmírně cenném pětibodovém zisku v domácích zápasech s Třebíčí a Šumperkem se chystají písečtí hokejisté k další bitvě na cizím ledě. Cílem jejich sobotní výpravy se stane stadionek Benátek nad Jizerou. Utkání startuje v 17:00.

Preview k zápasu
po 10.10.2011

Do Písku přijedou v pondělí rozjeté Benátky nad Jizerou

Nabitý program první hokejové ligy postavil před písecký tým už na pondělí další náročnou překážku. V domácím prostředí si to od 18 hodin rozdají s mužstvem Benátek nad Jizerou.

Preview k zápasu
út 29.3.2011

Písecké hokejisty čeká poslední zápas letošní sezony, proti Mostu

Poslední letošní zápas bude pro písecký tým navíc pořádně těžký. Asi každý čekal, že středeční utkání proti Mostu bude formalita a Jihočeši do tohoto zápasu půjdou z prvního místa. Realita je ovšem opačná. Písek bude v posledním zápase bojovat o čtvrtou pozicí s Jindřichovým Hradcem. Podaří se našim hokejistům vyškrábat se alespoň na předposlední místo tabulky? Odpověď na tuto otázku dostaneme ve středu. Úvodní buly bude u Otavy vhozeno tradičně v 18. hodin.

Preview k zápasu
út 22.3.2011

Předposlední domácí utkání s Chrudimí bude mít i charitativní účel

Porážka z jihočeského derby napověděla, že šance druhého jihočeského hokejového klubu jsou na setrvání ve druhé lize pouze teoretické. Naši hokejisté ztrácí na druhou příčku sedm bodů, Šumperk má navíc utkání k dobru. Hráči trenérů Heidla a Krupky budou ve středečním zápase bojovat o povinné vítězství. Pokud se tak nestane, bude definitivní konec. Do cesty se jim ovšem postaví přetěžký soupeř - Orlice z Chrudimi. Úvodní buly bude vhozeno v 18. hodin. !!! Pozor !!! Na zbývající dvě barážová domácí utkání bude vstupné dobrovolné. Výtěžek půjde na přírodní katastrofou poničené Japonsko a peníze tak poslouží lidem postiženým zemětřesením a vlnou tsunami.

Preview k zápasu
pá 18.3.2011

K dalšímu boji o záchranu do Mostu

Písek prožívá nejhorší časy za poslední dobu. Dva získané body z devíti možných, odchod trenérů, vzdalování pozic zaručujících setrvání v první lize. O zlepšení nálady se naši hokejisté mohou postarat již tuto sobotu, kdy zavítají ke čtvrtému barážovému utkání do Mostu. Úvodní buly bude vhozeno v 17:00. Foto: www. hc-chrudim.cz

Preview k zápasu
pá 11.3.2011

Ke druhému barážovému utkání do silné Chrudimi

Po nevydařeném domácím utkání proti Vajgaru mají písečtí hokejisté možnost nápravy. Ovšem body z Chrudimi se nevozí snadno. Jak si nová trenérská dvojice Heindl - Krupka a jejich hráči poradí, uvidíme v sobotu. Úvodní buly je naplánováno na 17. hodinu.

Preview k zápasu
po 7.2.2011

Za nadstavbou udělá tlustou čáru zápas s Benátkami

Pondělní kolo definitivně uzavře nadstavbovou část první hokejové ligy. Písek se v rámci 44. kola střetne s týmem HC Benátky nad Jizerou. Soupeř ze středních Čech bojuje o co nejlepší pozici pro předkolo play-off a o motivaci má postaráno. Domácím pondělní zápas může posloužil jako další z přípravných na baráž. Kdo v podvečerním utkání uspěje? Sledujte samotný duel, jehož začátek je naplánován na tradičních 18:00.

Preview k zápasu
so 5.2.2011

Písecké čeká poslední venkovní zápas - v Litoměřicích

Hráče trenéra Chlustiny míří k poslednímu venkovnímu utkání v základní části první ligy. Hlavní rozdíl mezi oběma týmy je, že Písek už má bohužel stoprocentní jistotu baráže. Stadion, pokud se bude chtít baráži vyhnout, musí bezpodmínečně bodovat. Od barážových pozic Litoměřické dělí pouhý jediný bod. Úvodní buly ja naplánováno na 17. hodinu.

Preview k zápasu
út 1.2.2011

Předposlední domácí zápas nadstavbové části odehrají Písečtí proti Třebíči

Nadstavbová část první hokejové ligy se pomalu ale jistě chýlí do konce. Zbývají poslední tři kola a v tom nejbližším do Písku zamíří tým SK Horácká Slavia Třebíč. Pozvednou si Písečtí sebevědomí nebo si odveze všechny body Třebíč? Více napoví podvečerní zápas, jehož začátek je naplánován na 18:00.

Zápasy
so 29.1.2011

V kombinované sestavě Písek Chrudimi čelit nedokázal

V sobotním utkání dali trenéři Chlustina s Míkou prostor mládí a v Chrudimi se postavilo do boje několik juniorů. Písek šel brankou Kellnera v první části do vedení, pak už ale stříleli branky pouze domácí a celkové skóre se vyšplhalo na 4:1.

Preview k zápasu
pá 28.1.2011

Písek zamíří v sobotu na led předposlední Chrudimi

První liga pokračuje v sobotu 41. kolem a hráče trenéra Chlustiny čeká soupeř pohybující se na příčkách kolem samotného chvostu tabulky. Píseckým hokejistům se v poslední bodě daří dobře. Z posledních čtyřech zápasů odešli jako vítězové hned třikrát. Kdo si odnese výhru ze sobotního utkání se dozvíme již tento víkend. Úvodní buly je naplánováno na 17. hodinu.

Preview k zápasu
út 25.1.2011

Píseckým začíná příprava na baráž, středečním soupeřem bude Kadaň

Písecký tým se může začít připravovat na baráž. K ní se Jihočeši přikovali ztrátou v posledním kole, ve kterém podlehli táborským hokejistům 2:4. Následující zápasy nadstavbové části by se tak daly nazvat jako "přípravné na baráž." Ve středu čeká svěřence Aloise Chlustiny domácí utkání proti Kadani. Zlepší naši hokejisté náladu v píseckém táboře a přípíší si tři body? Odpověď na tuto otázku se dozvíme ve středu. Úvodní buly bude vhozeno v 18 hodin.

Preview k zápasu
pá 21.1.2011

Bude sobotní jihočeské derby posledním v této sezoně?

Zápasy s přízviskem derby poutají zvýšenou pozornost a v sobotním případě tomu jistě nebude jinak. Čtvrté střetnutí dvou jihočeských klubů hostí na svém ledě celek Tábora. Vzdáleností nejbližší klub balancuje na okraji barážové propasti, o to více pro něho bude v sobotním utkání důležité uspět. Ani Písek ale boj o záchranu bez baráže ještě nevzdal a po dvou výhrách budou chtít svěřenci trenérů Chlustiny a Míky opět bodovat. Bude sobotní jihočeské derby posledním v této sezoně?

Další stránky
123>>

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy