30.9.2020 Písek vs Klatovy 7:9 0 0 0 0 0
23.9.2020 Písek vs Řisuty 4:3p 0 0 0 0 0
22.2.2020 Písek vs David Servis ČB 4:7 0 0 0 0 0

Články o hráči

Aktuální zprávy
ne 17.10.2021

Obránce Filip Novák nastartoval obrat: Snad nás to nakopne, věří

Obránce Filip Novák nastartoval ve třetí třetině důležitého zápasu s Chebem obrat, když z předbrankového prostoru vyrovnával na 2:2. Jak se tým popasoval s vysokou porážkou v derby a jak se rodila výhra s houževnatým Stadionem Cheb? Podívejte se na tradiční pozápasový rozhovor.

Zápasy
so 9.10.2021

Duel maskovaných mužů dopadl lépe pro řisutského Stahla

Utkání, které ani po šedesáti minutách nenašlo vítěze muselo rozhodnout až prodloužení, ve kterém se vedlo lépe Řisutům. Velikou roli v dnešním utkání sehráli brankáři na obou barikádách. Písecký Novák a jeho protějšek Stahl doslova deptali útočníky. Skvěle chytající gólmani drželi svůj tým až do posledních vteřin. Utkání rozhodl v prodloužení Rendla, který na píseckého brankáře našel recept rovnou dvakrát. Jihočeši se musí z této těsné porážky oklepat, neboť již ve středu se odehraje derby, které bylo z důvodu virózy o týden odloženo.

Preview k zápasu
út 28.9.2021

Začíná šňůra domácích zápasů! Po letech se utkáme s Havlíčkovým Brodem!

I díky virové pandemii Králové nezměřili síly s Havlíčkovým Brodem přes dva kalendářní roky. Za tuto dobu se v obou týmech nastřádalo mnoho změn. Z Písku například odešel produktivní Petr Hučko a z Havlíčkova Brodu dlouholetý kapitán Miroslav Třetina. Změny lze vidět i v základní sestavě, ve které oba týmy nastoupily k poslednímu vzájemnému střetnutí. Utkání z roku 2019 pamatuje pouze pět hráčů, kteří dodnes působí v Jihočeském klubu – Kříž, Bílek, Sýbek, Šuhaj a Rod. Na opačné straně poslední vzájemný mač zažili – Cachnín, Ludvík, Nepokoj a Voříšek. Utkání, ve kterém zpravidla padá hodně branek započne již tuto středu v tradičních 18:00.