Články o hráči

Mládežnický hokej - zápasy
ne 7.11.2021

Dorostenci se postarali o další senzaci, Krumlov obdržel třináctigólovou nálož!

Svěřenci trenéra Hejla odcestovali v neděli do Českého Krumlova, kde se odehrálo další kolo Ligy dorostu. Písečtí mladíci předvedli svůj běžný rituál a zvítězili vysoko 13:3. Bouška se postaral o tři branky, Bejšák se čtyřikrát zapsal jako asistent, o jednu nahrávku méně má Velíšek.

ne 10.10.2021

Dorosteneckou formu pocítila i rezerva Motoru!

Šest vítězství v řadě! Přesně takovouto šňůrou se mohou pyšnit mladí Králové, kteří naposledy zvítězili 5:1 proti rezervě českobudějovického Motoru. Utkání se začalo lépe vyvíjet pro domácí Budějovice, když se prosadil Lang. Následovala ale otočka a Písek si dokráčel pro další vysoké vítězství. Hlaváček si připsal tři kanadské body, Kozlík dva. Bejšák jakožto vrchní nahrávač připravil dvě branky.

út 28.9.2021

Pootavské dorostenecké derby skončilo pro Strakonice debaklem!

Pootavské derby ozdobilo sváteční den! Na písecký led přijely Strakonice, které čekalo šedesát minut pohromy. Strakonice skórovaly pouze jednou, a to ve druhé třetině. Mladí Králové zvládli za tři třetiny nasázet Strakonicím neuvěřitelných sedmnáct branek. Opravdu se nejedná o překlep. Písečtí dorostenci zvítězili jasně 17:1. Hlaváček s Bejšákem zaznamenali hattrick. Rottenberg, Prokop a Bejšák po pěti kanadských bodech. Velíšek rozdal tři gólové přihrávky a o jednu se sám postaral.