Fotografie není přiložena

Jan Bejšák

útočník
23
Narozen
2.8.2005 (17 let)
Hůl
-
Váha
-
Výška
-

Aktuální statistiky 2021/2022

nenalezeny žádné aktuální statistiky

Posledních 5 zápasů

nenalezeny žádné aktuální statistiky

Články o hráči


Mládežnický hokej - zápasy
ne 7.11.2021

Dorostenci se postarali o další senzaci, Krumlov obdržel třináctigólovou nálož!

Svěřenci trenéra Hejla odcestovali v neděli do Českého Krumlova, kde se odehrálo další kolo Ligy dorostu. Písečtí mladíci předvedli svůj běžný rituál a zvítězili vysoko 13:3. Bouška se postaral o tři branky, Bejšák se čtyřikrát zapsal jako asistent, o jednu nahrávku méně má Velíšek.

Mládežnický hokej - zápasy
ne 10.10.2021

Dorosteneckou formu pocítila i rezerva Motoru!

Šest vítězství v řadě! Přesně takovouto šňůrou se mohou pyšnit mladí Králové, kteří naposledy zvítězili 5:1 proti rezervě českobudějovického Motoru. Utkání se začalo lépe vyvíjet pro domácí Budějovice, když se prosadil Lang. Následovala ale otočka a Písek si dokráčel pro další vysoké vítězství. Hlaváček si připsal tři kanadské body, Kozlík dva. Bejšák jakožto vrchní nahrávač připravil dvě branky.

Mládežnický hokej - zápasy
út 28.9.2021

Pootavské dorostenecké derby skončilo pro Strakonice debaklem!

Pootavské derby ozdobilo sváteční den! Na písecký led přijely Strakonice, které čekalo šedesát minut pohromy. Strakonice skórovaly pouze jednou, a to ve druhé třetině. Mladí Králové zvládli za tři třetiny nasázet Strakonicím neuvěřitelných sedmnáct branek. Opravdu se nejedná o překlep. Písečtí dorostenci zvítězili jasně 17:1. Hlaváček s Bejšákem zaznamenali hattrick. Rottenberg, Prokop a Bejšák po pěti kanadských bodech. Velíšek rozdal tři gólové přihrávky a o jednu se sám postaral.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy