Články o hráči

Rozhovory
ne 27.7.2008

Jádro našeho mužstva zůstalo stejné, říká sportovní manažer IHC Pavel Horažďovský

V sérii článků k zahájení přípravy píseckých hokejistů na ledě dnes přinášíme další rozhovor, tentokrát se zástupcem vedení IHC Písek. To má v čele se sportovním manažerem Pavlem Horažďovským (na snímku vlevo spolu s největší letošní posilou, útočníkem Milanem Bláhou) právě za sebou horečná jednání o zajištění takového počtu hráčů, aby byla v letošním A mužstvu zajištěna kvalitní konkurence. Jak jsme již uvedli, nakonec na led vyjela třicítka borců připravených poprat se o místo v sestavě týmu trenérů Jana Rybáčka a Bedřicha Malého st.

Preview k zápasu
pá 21.12.2007

Písek je ve formě - rozloučí se v okresním derby s rokem 2007 vítězně?

Posledním chodem tohoto roku bude pro písecké hokejisty sousto nanejvýš záludné - čeká na ně v sobotním vánočním podvečeru hokejový tým Milevska. Ten zatím nenápadně kráčí dosavadním průběhem druhé ligy a v jednu chvíli se jakoby mimochodem vyhoupl na třetí místo hned za Benátky a Chrudim. Třetí místo aktuálně patří Písku a aby ho před začátkem části sudá-lichá uhájil, nesmí s Milevskem doma prohrát, neboť Milevsko nyní ztrácí 4 body a má o zápas méně.

Zápasy
so 7.10.2006

Juniorka ukázala, co všechno si lze zkomplikovat

První třetina 3:0, hotovo za půl hodinky, poměr vyloučení dvě ku třem a hlavně jednoznačný projev domácích, kteří hrstku bojovníků z Prahy nepustili skoro k ničemu. Tak vypadalo zpočátku utkání juniorů s Kobrou. Jenže po první přestávce se z obou šaten vyhrnula úplně jiná mužstva, a zatímco domácí byli dosavadním průběhem uspokojeni, hostům jejich lehkovážnost darovala zajímavou zápletku. K tomu se přidala kopice trestů a dvojnásobných přesilovek a také postupem času čtyři góly za zády Marka Čunáta. Pět minut před koncem určovalo skóre poměr 5:4 a vůbec nebylo jasné, jestli Písek vůbec uhájí výhru. Až když v samém závěru vsítil Jakub Šimoník svůj první gól v sezóně, bylo rozhodnuto o dělbě bodů. V dresu IHC se znovu činili i Bican s Margetou, kteří dohromady nastřádali sedm kanadských bodů.