Články o hráči

Mládežnický hokej - zápasy
ne 15.8.2021

Písečtí dorostenci si v přípravě poradili i s Klatovy!

Dorostenci pilně pokračují v přípravě na novou sezónu. Tentokrát odcestovali do Klatov, kde se setkali s tamním celkem. Utkání bylo celých šedesát minut velmi vyrovnané, avšak Písek byl tím týmem, který vstřelil o branku více. Za Krále se dvakrát prosadil Kozlík, Velíšek přidal po brance a asistenci a dvě gólové nahrávky obstaral Bečvář.

po 24.2.2020

Dorostenci přehráli Kralupy

V neděli 23.2.2020 se uskutečnil dorostenecký duel mezi Pískem a Kralupy nad Vltavou. Skóre v průběhu první třetiny otevřel Vojtěch Bečvár a pět minut před koncem úvodního dějství zvýšil na 2:0 Martin Velíšek. Prostřední část na branky nebyla plodná a přišly pouze dva tresty na domácí straně. Ve třetí periodě snížil stav utkání Andruščenko a o zápletku tak bylo postaráno. Napínavý závěr rozhodla branka v podaní Jaroslava Rajskuba necelé tři minuty před koncem zápasu.

Mládežnický hokej
ne 24.9.2017

Žlutý tým těsně vyhrál pohár sportovních tříd

V pátek 22. září se na zimním stadionu v Písku konaly dva zápasy o pohár sportovních stříd základní školy T. G. Masaryka, se kterou klub IHC Písek dlouhodobě spolupracuje. Dvojzápas Modří vs. Žlutí se hrál nejprve na ploše pro minihokej, týmy složených ze starších kategorií se pak utkaly i na celé hřiště. Výsledky z obou zápasů se pak sečetly.