Fotografie není přiložena

Nicolas Krejčí

obránce
Narozen
24.3.2006 (16 let)
Hůl
levá
Váha
-
Výška
-

Aktuální statistiky 2021/2022

nenalezeny žádné aktuální statistiky

Posledních 5 zápasů

nenalezeny žádné aktuální statistiky

Články o hráči


Preview k zápasu
út 28.9.2021

Začíná šňůra domácích zápasů! Po letech se utkáme s Havlíčkovým Brodem!

I díky virové pandemii Králové nezměřili síly s Havlíčkovým Brodem přes dva kalendářní roky. Za tuto dobu se v obou týmech nastřádalo mnoho změn. Z Písku například odešel produktivní Petr Hučko a z Havlíčkova Brodu dlouholetý kapitán Miroslav Třetina. Změny lze vidět i v základní sestavě, ve které oba týmy nastoupily k poslednímu vzájemnému střetnutí. Utkání z roku 2019 pamatuje pouze pět hráčů, kteří dodnes působí v Jihočeském klubu – Kříž, Bílek, Sýbek, Šuhaj a Rod. Na opačné straně poslední vzájemný mač zažili – Cachnín, Ludvík, Nepokoj a Voříšek. Utkání, ve kterém zpravidla padá hodně branek započne již tuto středu v tradičních 18:00.

Preview k zápasu
pá 25.1.2019

Jihočeši jdou do boje proti domácí Opavě

V sobotním podvečeru čeká hokejisty z Písku další soupeř. Na domácí horké půdě je přivítá Opava. Ta potřebuje body jako sůl, aby se mohla po základní části dostat do další fáze. Jihočeši to nebudou mít vůbec snadné. Úvodní vhazování bude vhozeno v 17 hod.

Mládežnický hokej - zápasy
pá 21.10.2016

Starší dorost doma podlehl Havlíčkovu Brodu

V 16. kole přivítal starší dorost Písku soupeře z Havlíčkova Brodu. Hosté vyhráli na ledě domácích v poměru 0:6. Góly hostujícího Brodu dali Cachnín, Kulhánek, Krejčí a hattrick nastřílel Teplý. Brod se drží v tabulce po výhře nad Pískem na 6. příčce s dvaceti body. Domácí Písek zůstává poslední se čtyřmi body.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy