Fotografie není přiložena

Martin Vlk

neuvedeno
Narozen
11.2.2005 (17 let)
Hůl
-
Váha
-
Výška
-

Aktuální statistiky 2021/2022

nenalezeny žádné aktuální statistiky

Posledních 5 zápasů

nenalezeny žádné aktuální statistiky

Články o hráči


Aktuální zprávy
út 6.2.2018

Do královského města míří podruhé Kolín

Pro hokejisty Písku už letošní sezóna pomalu končí, protože do konce základní části chybí jen pět kol. Se ziskem osmnácti bodů už nemají hráči šanci postoupit do dalších bojů. I tak budou chtít ještě bojovat a nedat Kozlům nic zadarmo. Kolín, který je momentálně na čtvrté příčce si bude chtít tuto pozici ubránit a získat do tabulky další cenné body. Kdo nakonec vyhraje, uvidíme již tuto středu od 18 hod, kdy je naplánováno úvodní buly.

Zápasy
so 27.1.2018

Tentokrát už s gólem, ale opět bez bodů. Derby znovu opanovali Táborští

V rámci sobotního utkání u Jordánu k žádnému překvapení nedošlo, táborští hokejisté opanovali i čtvrtý vzájemný duel v probíhající sezoně. Písečtí se nepopasovali již se samotným vstupem do zápasu, první puk ze své sítě totiž lovili už po necelých dvou minutách hry. Ovšem aby demonstrovali, že svou zkoušku ohněm berou skutečně vážně, přidali kohouti zhruba na přelomu úvodního dějství pro jistotu ještě jeden přesný zásah, jímž tak už skutečně položili solidní základ svému pomalu se rýsujícímu vítězství. Na rozdíl od první dvacetiminutovky, během níž svůj tým náležitě připomněli svou nebezpečnou akcí alespoň Ciboch s Urbancem, se hráči IHC v průběhu prostřední třetiny k ničemu pořádnému nedostali. Ve vyloučeními prošpikované periodě naopak sami znovu inkasovali, když nedokázali zabránit táborské přesilovkové kombinaci podpořené příhodným odrazem kotouče. Stav celého klání úspěšně snížili až ve 48. minutě, kdy svou individuální akci od modré čáry zdárně přetavil v gól Josef Vlk, který se tak zároveň stal vůbec prvním píseckým střelcem, jemuž se letos podařilo se proti Táborským prosadit. U jedné branky ale svěřenci trenéra Míky posléze i zůstali: v závěru střetnutí sice pomýšleli na vykřesání naděje odvoláním brankáře a následnou hrou v šesti, poslední minuty však museli ke své velké nelibosti sehrát na úkor dalšího inkasovaného trestu opět ve čtyřech, skóre tudíž svou podobu 3:1 více nezměnilo. Hochy od Otavy paradoxně srazily především novopečené táborské posily - Ondřej Šulek a Jakub Doktor, kteří měli prsty ve všech třech trefách domácího výběru.

Zápasy
st 17.1.2018

Bitvu v Kolíně rozhodl jediný gól Vlka. Písek má tři body

Přes šest stovek diváků v kolínské hokejové hale sledovalo možná trochu nudnou dohrávku utkání, které se mělo původně odehrát ještě před Novým rokem. Přeložený zápas překvapivě vyhrál Písek, který rozhodl o tříbodovém zisku jedinou trefou na konci první třetiny. Na konci brejkové akce stál útočník Josef Vlk. Písek tak veze ze středních Čech výhru, kterou přerušil sérii devíti proher.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy