Posledních 5 zápasů

Články o hráči

st 28.2.2024

Drama s Chebem rozlousklo až prodloužení

Souboj týmů, kterým již o nic nejde nabídl vyrovnanou podívanou. Po šedesáti minutách byl stav nerozhodný 1:1 a v prodloužení se štěstí usmálo na hostující mančaft. Utkání bylo zbytečně kouskované hlavně kvůli trestům a hromadě Icingům. Za domácí se prosadil obránce Radoš. Skvělé zákroky v brance předváděl junior Císař.

st 7.2.2024

Písek v Kralupech přišel o tříbrankové vedení a prohrál

Králové začali v Kralupech nad Vltavou ve velkém tempu a vypadalo to, že písecká ofenzíva našla ztracený střelný prach. Po prvních dvaceti minutách vedlo mužstvo kouče Mazance 3:0, avšak poté už přesné pálilo pouze domácí mužstvo, které si dokráčelo pro vítězství 5:3. Za Krále se prosadilo trio Matiášek – Volf – Marcilis. Svůj první zápas v píseckém A-týmu odchytal junior Metoděj Císař, který na sobě nedal znát stres a vyznamenal se několika důležitými zákroky. Celkově dnes v Kralupech nad Vltavou nastoupilo šest juniorů!

pá 29.9.2023

Nula gólmana Císaře vynesla juniorům tři body

Junioři doma ve sváteční večer přehráli Techniku Brno 4:0 a berou tři body. Vychytanou nulu oslavil brankář Metoděj Císař. Postupně se trefili Smetana, Vlček, Kozlík a Dvořák.