Fotografie není přiložena

Michal Rottenberg

útočník
18
Narozen
1.11.2005 (17 let)
Hůl
-
Váha
-
Výška
-

Aktuální statistiky

nenalezeny žádné aktuální statistiky

Posledních 5 zápasů

nenalezeny žádné aktuální statistiky

Články o hráči


Mládežnický hokej - zápasy
ne 27.2.2022

Dorost si po včerejší prohře spravil chuť!

Na písecké dorostence čekal již v neděli další mistrovský duel. Písecká družina vedená trenérem Hejlem zvítězila těsně 3:2. Na listinu střelců se zapsal dvakrát Pavel Bouška. Prosadil se i Michal Rottenberg.

Mládežnický hokej - zápasy
út 28.9.2021

Pootavské dorostenecké derby skončilo pro Strakonice debaklem!

Pootavské derby ozdobilo sváteční den! Na písecký led přijely Strakonice, které čekalo šedesát minut pohromy. Strakonice skórovaly pouze jednou, a to ve druhé třetině. Mladí Králové zvládli za tři třetiny nasázet Strakonicím neuvěřitelných sedmnáct branek. Opravdu se nejedná o překlep. Písečtí dorostenci zvítězili jasně 17:1. Hlaváček s Bejšákem zaznamenali hattrick. Rottenberg, Prokop a Bejšák po pěti kanadských bodech. Velíšek rozdal tři gólové přihrávky a o jednu se sám postaral.

Mládežnický hokej - zápasy
so 7.3.2020

Dorostenci po vysoké výhře zaváhali

Kolotoč utkání Ligy dorostu je v plném proudu. V tomto kole přijeli Králové na led Benátek, kde sehráli s tamním celkem poměrně vyrovnanou partii. Do utkání vstoupil lépe Písek, když ve třetí minutě propálil brankáře Sládek. Poté pak přišel dvojitý zářez soupeře. Píseckým se však zkraje druhé části podařilo srovnat, ale Benátky se utrhly ze řetězu v rozmezí necelých tří minut skórovaly třikrát. Písecké vrátil do hry brankou Rottenberg, avšak ve třetí třetině už branka nepadla a dorostenci se vrací domů s nepořízenou. Své zaváhání mohou odčinit už dnes, když se na vlastím ledě utkají s Velkými Popovicemi.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy