Články o hráči

Mládežnický hokej - zápasy
ne 19.12.2021

Dorostenci jsou v křeči, padli proti českobudějovické rezervě

Písečtí dorostenci zažívají nejhorší pasáž aktuální sezóny. Dlouhá vítězná šňůra skončila a mladí Králové mají na kontě již tři porážky za sebou. Poslední prohra přišla tuto sobotu, když svěřenci trenéra Hejla zavítali do krajského města, kde se utkali s rezervou Motoru. Českobudějovičtí hokejisté byli v ráži hned od samotného úvodu, ovšem o vítězi rozhodla třetí třetina, ve které pádlo celkem sedm branek. Za písecké se prosadili Kápl a Bouška.

po 30.8.2021

Dorostenci si otevřeli střelnici a nasázeli soupeři čtrnáct branek!

V rámci přípravy se na píseckém ledě představily Klatovy, se kterými se již písečtí dorostenci utkali. První utkání bylo velmi vyrovnané a Písek vyhrál rozdílem jedné branky 3:2. Druhá konfrontace těchto celků byla poněkud rozdílná. Králové nedali svému soupeři vůbec žádnou šanci a rozstříleli Klatovy 14:0! Matematicky to vychází tak, že zhruba každé čtyři minuty padla jedna branka. Není to pro oko fanouška nádherné? Nejproduktivnějším hráčem se stal Kápl, který zaznamenal hattrick a dvě asistence. Hattrickem se rovněž blýskl Kozlík, který přidal jednu asistenci navrch. Mezi nahrávači dominoval Bejšák - 4 a Velíšek - 3.

ne 22.8.2021

Dorost v přípravě těsně padl s Jindřichovým Hradcem

Ve středu 21.8.2021 v odpoledních hodinách přivítali Písečtí mladíci Střelce z Jindřichova Hradce. Přestřelka to byla vskutku zajímavá, padlo devět branek. Utkání ale zvládl lépe hostující celek, který zvítězil těsně o jednu branku 5:4. Nejproduktivnějším hráčem Králů se stal Kápl, který vsítil dvě branky. Na střeleckou listinu se zapsali i Kajtman s Krivoňákem.