Fotografie není přiložena

Pavel Bouška

útočník
5
Narozen
30.10.2005 (16 let)
Hůl
pravá
Váha
-
Výška
-

Aktuální statistiky 2021/2022

nenalezeny žádné aktuální statistiky

Posledních 5 zápasů

nenalezeny žádné aktuální statistiky

Články o hráči


Mládežnický hokej - zápasy
ne 27.2.2022

Dorost si po včerejší prohře spravil chuť!

Na písecké dorostence čekal již v neděli další mistrovský duel. Písecká družina vedená trenérem Hejlem zvítězila těsně 3:2. Na listinu střelců se zapsal dvakrát Pavel Bouška. Prosadil se i Michal Rottenberg.

Mládežnický hokej - zápasy
ne 19.12.2021

Dorostenci jsou v křeči, padli proti českobudějovické rezervě

Písečtí dorostenci zažívají nejhorší pasáž aktuální sezóny. Dlouhá vítězná šňůra skončila a mladí Králové mají na kontě již tři porážky za sebou. Poslední prohra přišla tuto sobotu, když svěřenci trenéra Hejla zavítali do krajského města, kde se utkali s rezervou Motoru. Českobudějovičtí hokejisté byli v ráži hned od samotného úvodu, ovšem o vítězi rozhodla třetí třetina, ve které pádlo celkem sedm branek. Za písecké se prosadili Kápl a Bouška.

Mládežnický hokej
po 22.11.2021

Ohlédnutí za úspěšným víkendem píseckých dorostenců

Předposlední listopadový víkend se nesl v duchu nadstavbových bojů, do kterých vstoupil taktéž dorost Písku. První duel odehrálo družstvo od Otavy na známé půdě v Jindřichově Hradci, které skončilo těsnou výhrou žluto-modrých hokejistů. V neděli přijel ke zlatonosné řece pro naše dorostence neznámý soupeř z Telče. Jihočeši utkání zvládli a jsou po dvou odehraných kolech stoprocentní.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy