Archiv

Preview k zápasu
po 26.2.2024

Poslední dva domácí duely jsou tady! Ve středu se v Písku ukáží hokejisté Chebu!

Oběma středečním aktérům již v letošní sezóně o nic nejde. Písek se vyhnul záchraně a Cheb ztrácí deset bodů na příčku, která zaručuje předkolo play-off. Oba celky ale ještě nic nevypouští. Písek v sobotu trápil favorita z Benátek až do poslední chvíle a Cheb sahal po bodech v Kralupech. Domácí utkání vypukne v 18:00.

Zápasy
st 14.2.2024

Divokou přestřelku u řeky Otavy opanoval tým Řisut!

To bylo teda něco! Souboj dvou posledních týmů skupiny Západ nabídl ofenzivní podívanou, kterou by snad málokdo očekával. Až do konce druhé třetiny držel Písek náskok, ovšem v závěrečné dvacetiminutovce přišel trojitý úder Buldoků, kteří si nakonec dokráčeli pro všechny tři body. Černá série Písku se tak protahuje na šest prohraných duelů v řadě. Hattrickem se v utkání blýskl junior Filip Petrásek. Dvě trefy přidal v oslabení a podařilo se mu proměnit trestné střílení. Po jednom gólu mají Kolář s Koupalem.

Zápasy
st 31.1.2024

Králové nestačili na domácí Cheb

Ve středečním zápase jeli písečtí bojovat na chebský led, tam o vývoji rozhodla už první třetina, kde si hráči v modro-bílém připsali tři góly, postupně se radovali Čejka, Krutina a Rozhon. Za Písek se trefil až ve 47. minutě Koupal, nikdo jiný ze spoluhráčů neskóroval a tak Stadionu zůstaly body doma a Králové tak odjíždějí z prázdnou.

Zápasy
st 17.1.2024

Králové poprvé v sezóně přemohli Řisuty!

Brankové hody byly k vidění na zimním stadionu ve Slaném, kde Řisuty hrají své domácí zápasy. V první třetině se o dva góly postaral tým Králů, třetí a čtvrtý úder přišel zkraje druhé periody. Pak už ale střílelo přesně domácí mužstvo a Buldoci se dostali na rozdíl jedné branky a bylo zaděláno na pořádné drama, které rozlouskla třetí část. V té se hned třikrát prosadilo mužstvo do řeky Otavy, které tak stále drží sérii vítězství, která započala začátkem ledna na ledě Chebu. Na listinu střelců se postupně zapsali Vajner, Koupal, Marcilis, Pouzar, Hollar a dvakrát kapitán Volf. Dobrým znamením je rovněž návrat Tomáše Rouska a Vladimíra Hanuse do sestavy.

pá 1.12.2023

Do Písku přijedou další Lvi! Tentokrát ti z Ústí!

Královské město očekává v sobotou další napadení kočkovitou šelmou! Proti Lvům z Mostu Písek neuspěl, avšak bude šance na reparát, neboť k řece Otavě se vydají na lov Lvi z Ústí nad Labem. Utkání proti atraktivnímu soupeři vypukne v sobotu v 17:00.

Zápasy
st 29.11.2023

Královské zmrtvýchvstání skončilo hořce

Když byl ani ne po deseti odehraných minutách stav 3:0 pro Most, tak nikdo nepředpokládal, že by se snad Písek ještě mohl vrátit do zápasu. Písečtí hokejisté ale ve druhé a třetí třetině zabrali a dokázali utkání vyrovnat. Sen o obratu se ale rozplynul v závěrečných pěti minutách, když přišly přesné údery z hokejek Lvů. Na střeleckou listinu se postupně zapsali Zayml, Matiášek, Koupal a junior Dubský.

Zápasy
st 22.11.2023

Písek podruhé v sezóně zvítězil nad Kobrou!

Jasným favoritem středečního utkání byla pražská Kobra, která byla na vlně pěti vyhraných zápasech v řadě. Bodovou stopku jim ale vystavil tým poskládaný novým píseckým lodivodem Mazancem. Mužstvo bylo navíc doplněno hráči, kteří mají domluvené střídavé starty a taktéž hráči z juniorky, neboť mančaft kosí viróza. Nelehký úkol ale Králové zvládli na výbornou a pražskému týmu nedali šanci. Jihočeši zvítězili nekompromisně 6:3 a k řece Otavě vezou tři parádní body. Dvakrát se trefil Zayml, po jednom vstřeleném gólu mají Koupal, Radoš, Volf a Hrakholski.

Zápasy
ne 5.11.2023

Písek se v Děčíně rval o body, ale odjel z prázdnou

Když Králové nabrali v Děčíně do poloviny zápasu manko 3:0, zdálo se, že zápas je ztracený. Jenže sympaticky bojující celek Písku se na ledě čtvrtého týmu tabulky nezvdal a díky dvěma trefám Yahora Hrakholskiho snížil na 3:2. Do druhé přestávky pak přidal krásný gól i kapitán Lukáš Volf a bylo vyrovnáno! Slepené trefy medvědů v úvodu třetí částy však přiřkly body Děčínu, i když Králové zvládli zápas díky trefě Martina Koupala zdramatizovat. Písek prohrál 6:4.

Zápasy
st 1.11.2023

Tři body zůstávají u Otavy! Králové porazili houževnatý Cheb

Nelehký duel čekal na písecké hokejisty. Cheb totiž předvádí důrazný hokej, který doplňuje nebezpečnými brejky. Jinak tomu nebylo ani dnes a Písek musel celých šedesát minut bojovat, i když to při pohledu na skóre nemusí tak vypadat. Cheb se dostal do vedení, avšak poté iniciativu zápasu převzal Písek, který už svého soupeře nepustil ani k vyrovnání. Matiášek se postaral o hattrick. Dva góly má na kontě Koupal. Jednu branku vstřelil Hollar.

Zápasy
so 14.10.2023

Generálka před derby nevyšla, Benátky přestřílely Krále

Jihočeši si připisují do ligové tabulky další porážku, když na domácí půdě nestačili na Benátky nad Jizerou. Do třetí třetiny se sice šlo za nerozhodného stavu, ale zkušenost a klid v zakončení na straně Benátek byla znát. Na střeleckou listinu se zapsali Koupal, Hollar a Pouzar.

út 10.10.2023

Vzhůru do Slaného! Králové zaútočí na buldoky

Třetí venkovní zápas v řadě. Písečtí hokejisté zajíždějí v rámci sedmého kola 2. hokejové ligy na led zimního stadionu ve Slaném, kde má své domácí prostředí celek Řisut. Zápas začíná ve středu 11. října v 18.30.

Zápasy
so 7.10.2023

Ztracené vedení Písek nepoložilo. V Ústí vyválčil cennou výhru!

Je zo už dvanáct let a dva měsíce, kdy Písek naposledy vyhrál v Ústí nad Labem. To tehdy ještě oba týmy válčily ve druhé nejvyšší soutěži. Pak se jejich cesty na dlouho rozešly. Střetly se už loni o patro níž a Králové dokázali, že favoritovi umí zatopit. Tentokrát ho na venkovním kluzišti překvapili výhrou za tři body! Písek v Ústí nad Labem dvakrát otáčel zápas a po trefách Jana Radoše, Martina Koupala, dvou gólech Tomáše Hollara a rozhodující ráně Yahora Hrakholskiho vyhrál 5:4.

po 25.9.2023

Ve středu poprvé doma! K řece Otavě přijede Kobra

Králové se poprvé v této sezóně představí před vlastním publikem! Po sobotní výhře nad Hronovem čeká na písecké hokejisty těžká výzva v podobě pražské Kobry, která svůj úvodní duel taktéž zvládla. Utkání vypukne na píseckém zimním stadionu v tradičních 18:00. Těšíme se na vás!

Zápasy
so 23.9.2023

Vítězný vstup do 2. ligy!

Nervózní začátek v Hronově dostal Krále pod zbytečný tlak, který na konci první třetiny setřásl pohotovou dorážkou po brejku Tomáš Rousek. Krátce po začátku druhé třetiny se ujala petarda z hokejky Martina Koupala a na 3:0 zvýšil přesilovkovou dorážkou Jan Matiášek. Domácí pak snížili také v početní výhodě. Další branky už nepadly. Varováním je vysoký počet vyloučených.

Aktuální zprávy
út 1.8.2023

Nová jména i odchody. Králové začali přípravu na ledě

V pondělí 31. července začal druhou fázi přípravy i druholigový tým IHC Králové Písek. Svěřenci trenérů Jana Trummera a Radka Volfa. Tým má naplánovaných sedm přípravných zápasů – ten první hned 10. srpna v Příbrami.