Archiv

Aktuální zprávy
st 17.4.2013

Hokejový most Beroun - Písek: Naděje na záchranu zůstaly v medvědím brlohu...

Středeční pokračování baráže o první ligu definitivně rozluštilo klíčovou tajenku. První ligu opouští Písek, který prohrál v Berouně 1:3. Domácí Medvědi naopak oslavili přímo na ledě záchranu této kvalitní soutěže.

so 13.4.2013

Hokejový most Tábor - Písek: Derby v pekelné atmosféře zavonělo Píseckým po mandlích

Důležité utkání Písek nezvládl. Po čtyřiceti minutách sice zaslouženě vyrovnal, ale nebylo mu to nic platné. Kohouti vsítili ještě dvě branky a nervydrásající duel rozhodli ve svůj prospěch.

po 8.4.2013

Hokejový most Brno - Písek: Jihočeši s "novým" koučem Řeháčkem vyválčili dva cenné body

Hokejisté Písku si z pondělního barážového střetnutí v Brně přivezli cenné dva body, a s nimi i pořádnou porci potřebného sebevědomí. Jedinou jejich strastí se znovu stala neefektivní koncovka, vinou které nenabralo zasloužené vítězství plnohodnotnou formu.

po 4.3.2013

Hokejový most Šumperk - Písek

Páté utkání skupiny O baráž odehráli hokejisté Písku na šumperském ledě. Zápas se Jihočechům vůbec nevydařil a svěřenci trenérů Setikovského a Kudrny se vracejí domů s vysokou porážkou.

st 27.2.2013

Hokejový most od Labe: Absencemi zdecimovaný Písek utopil své reálné šance v zoufalé koncovce

Písečtí hokejisté dnes odehrají své další utkání v Litoměřicích. Utkání budou moci fanoušci od Otavy jako obvykle sledovat na dálku prostřednictvím našeho tradičního hokejového mostu.

so 16.2.2013

Hokejový most Beroun - Písek: Důležité body zůstaly doma, Sedláček a spol. vyhrál 2:0

Web píseckého hokeje pro fanoušky od Otavy bedlivě sleduje průběh důležitého prvoligového zápasu na berounském ledě.

st 13.2.2013

Hokejový most Hradec Králové - Písek: Naděje Jihočechů dlouho doutnaly a pohasly až v závěru

Písecký hokejový web doprovází mužstvo IHC k utkání padesátého prvoligového kola do Hradce Králové, a může tak informovat fanoušky o dění na ledě prostřednictvím aktuálních přestávkových reportů.

st 6.2.2013

Hanáci zlomili písecký odpor po polovině zápasu a vyhráli jednoznačným výsledkem

Písecké mužstvo má dnes na programu další prvoligové utkání, tentokrát na ledě Olomouce. V ohnisku dění nebude znovu chybět ani web IHC Písek, který pravidelně přináší fanouškům u Otavy aktuální přestávkové informace ze soupeřových stadionů.

st 30.1.2013

Hokejový most Třebíč - Písek: S rozhodujícím k.o. si Moravané pospíšili a snadno dokráčeli k výhře

Třebíč/Písek - Hokejisté píseckého IHC se ke svému dalšímu střetnutí v první lize vypravili do Třebíče. O jejich účinkování na ledě Horácké Slavie bude klubový web znovu informovat prostřednictvím tradičního hokejového mostu.

Rozhovory
pá 25.1.2013

Hokejový klub IHC Písek rázně odmítl kritiku
ze strany extraligového partnera

Písek – V minulém týdnu si mohli hokejoví fandové z jihu Čech přečíst na stránkách Deníku rozhovor s generálním manažerem HC Mountfield Zdeňkem Blažkem. První muž českobudějovického klubu ve svém rozhovoru mimo jiné narazil na téma spolupráce s prvoligovým IHC Písek. A jeho slova si vynutila reakci z písecké strany.

st 23.1.2013

Hokejový most Kadaň - Písek: Naděje Jihočechů na bodový zisk uhasily hloupé chyby

Písecký tým dnes nastoupí k těžkému utkání na ledě čtvrtého týmu tabulky z Kadaně. Naše webové stránky budou jako vždy informovat své fanoušky o průběhu střetnutí prostřednictvím tradičního hokejového mostu.

st 16.1.2013

Hokejový most Šumperk - Písek: Písečtí nevezou po bojovném výkonu z Jeseníků ani bod, rozhodlo o tom posledních deset minut

Webové stránky IHC Písek samozřejmě nesmějí chybět ani u zápasu dvačtyřicátého kola první hokejové ligy. Ze vzdáleného Šumperku znovu doputují na jih Čech prostřednictvím tradičního mostu aktuální informace z průběhu střetnutí.

so 12.1.2013

Hokejový most Most - Písek: Jihočeši vyválčili
na severu nesmírně cenné tři body!

Dnes se písecký celek na úvod čtvrté čtvrtiny základní části představí v Mostě. Naše webové stránky budou jako vždy informovat své fanoušky po každé třetině prostřednictvím tradičního hokejového mostu o průběhu důležité bitvy.

st 9.1.2013

Hokejový most Havlíčkův Brod - Písek: Písecký tým pykal za prozívanou druhou třetinu

Webové stránky píseckého klubu doprovází naše hokejisty i na utkání v Havlíčkově Brodě. Fanoušci tak monitorovat průběh utkání prostřednictvím tradičního hokejového mostu s aktuálními přestávkovými reporty.

so 15.12.2012

Hokejový most Jihlava - Písek: Po nezměrné dřině vyválčili Jihočeši na Vysočině dva cenné body

Písecké mužstvo odehrálo své další utkání na ledě jihlavské Dukly. Chybět u toho ani tentokrát nemohl ani web IHC Písek, který pravidelně přináší fanouškům aktuální informace ze soupeřových stadionů.