Archiv

Preview k zápasu
so 17.3.2012

Písecké čeká poslední venkovní zápas v této sezoně

Oba dnešní soupeři mají jisté, že se baráži vyhnou. Písek a Litoměřice od sebe dělí pouhé dva body. Souboj o druhou příčku ve skupině "O baráž" začíná v 17. hodin.

Aktuální zprávy
st 29.2.2012

Hokejový most Beroun - Písek

V 18 hodin odstartuje druhý zápas skupiny "o baráž" a Písek změří síly s berounskými Medvědy. Beroun se aktuálně nachází na nelichotivé předposlední příčce a zisk bodů z dnešního utkání pro něj bude velmi důležitý. Písečtí se naopak mohou případným vítězstvím oddálit barážové hrozbě.

Rozhovory
po 27.2.2012

Jakub Suja: Čím více je v hledišti fanoušků, tím lépe se nám hraje

V písecké hokejové družině patří útočník Jakub Suja ke služebně nejstarším hráčům. Spolu s několika dalšími současnými spoluhráči se neutopil ve víru předchozí totálně zpackané sezony. Po rozpačitém startu do té aktuální stihl urazit písecký prvoligový hokej pořádný kus cesty a třiadvacetiletý forvard k tomu přispěl svým tradičním způsobem – nezměrnou hokejovou dřinou. V sobotním utkání se Šumperkem (3:1) opepřil své vystoupení dvěma kanadskými body, když se podílel na brance Jiřího Ferebauera a sám nakonec tříbodový zisk zpečetil.

Aktuální zprávy
st 22.2.2012

Hokejový most Chomutov - Písek

Konečný stav utkání: 3:2 po samostatných nájezdech.

Zápasy
po 20.2.2012

Těsnou výhrou Písečtí získali před posledním kolem osmou příčku

Naděje na play-off stále ještě žije. Písečtí v pondělním utkání porazili sedmý Havlíčkův Brod a před těžkým utkáním v Chomutově se tak svěřenci trenéra Řeháčka nacházejí na osmé pozici. První branku vstřelil Ferebauer, vítěznou pak Suja. Písečtí porazili Rebely v sezoně vůbec poprvé.

Aktuální zprávy
so 18.2.2012

Hokejový most Benátky - Písek

Konečný výsledek Benátky - Písek 2:1.

Preview k zápasu
út 14.2.2012

Souboj o vyřazovací část pokračuje s Draky

Písečtí hokejisté si dvěma neúspěšnými zápasy zkomplikovali cestu do play-off. Jihočeši budou mít možnost tuto část sezony přiblížit v zápase proti Šumperku. Úvodní buly je v KOMTERM aréně naplánováno na 18. hodinu. Foto: hokejsumperk2003.cz.

Aktuální zprávy
st 8.2.2012

Hokejový most Litoměřice - Písek

Písek v Litoměřicích prohrál o gól.

Aktuální zprávy
st 1.2.2012

Hokejový most Jihlava - Písek

Stav utkání Jihlava - Písek konečný výsledek 4:0.

Preview k zápasu
út 31.1.2012

Písecké čeká těžká prověrka - Dukla Jihlava

Písečtí hokejisté budou mít možnost dalšího zisku bodů již tuto středu, utkání to ale nebude jednoduché. Dukla Jihlava se tradičně drží v horních patrech prvoligové tabulky. Navíc jsme v této sezoně, proti tomuto soupeři neuhráli ani jeden bod. Úvodní buly je naplánováno na 17:30.

Preview k zápasu
pá 27.1.2012

Prodlouží písečtí hokejisté vítěznou šňůru?

Naši hokejisté prožívají dobré časy. Čtyři výhry v řadě proti soupeřům, jako je Ústí nad Labem, Olomouc, či Hradec Králové jsou úctyhodné. A může být ještě lépe, když v sobotu u Otavy získáme další body. Píseckým se tentokrát do cesty postaví Beroun.

Aktuální zprávy
st 25.1.2012

Hokejový most Olomouc - Písek

Písek vyhrál v Olomouci 3:2! Čtvrtá výhra v řadě!

Preview k zápasu
ne 22.1.2012

K Otavě má namířeno Hradec Králové

Pouze jediný den odpočinku mají k dispozici hokejisté první ligy. Písecké čeká po úspěchu z Mostu domácí duel, proti Hradeckým. Podaří se Jihočechům upevnit osmou, postupovou příčku, před pronásledovateli? Úvodní buly je naplánováno na 18. hodinu.

Aktuální zprávy
so 21.1.2012

Hokejový most Most - Písek

Písek vyhrál v Mostě 4:0!

Aktuální zprávy
st 11.1.2012

Hokejový most Havlíčkův Brod - Písek

Písek v Havl. Brodě těsně prohrál.

Další stránky
123456>>

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy